Тур до Одеси на 1 день

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від ґвалтівників (так в Одесі називають вокзальних носіїв).

timeline_pre_loader
Програма одноденного туру до Одеси

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою замінює 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія Одесою додає рік життя. Це – перевірений факт!

Тур до Одеси на 1 деньОсь всього за дві ці чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал та Карантинну площу; два заводи шампанських вин та три театри; дві Арнаутські вулиці та три пам’ятники Де Рібасу; Одеську кіностудію та сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

Та це тільки доки ми поїхали автобусом…

А потім ми ще на хвилинку пройдемося пішки одну годину. Не щоб вас ухекати, а щоб ви ближче розглянули і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною та будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку та пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи та море, до якого вони втікають.

І ще щось, і дещо інше.
Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно.
Докладніше про екскурсію…

Обід

Ситний, але смачний

«20000 льє під землею»

Екскурсія до одеських катакомб.

Тур до Одеси на 1 деньЦе така екскурсія, яку вам більше не проведуть ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі та Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягли свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найбільш загадкові, складні та заплутані рукотворні печери у світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідчення та документи багатьох драматичних та героїчних подій. Ви відвідаєте унікальний музей одеських катакомб. Ви зможете побувати в галереях катакомб, де видобували будівельний камінь «ракушняк» і ви дізнаєтеся все, про каторжний процес каменевидобутку; ви дізнаєтесь, як жилось під землею катакомбним мешканцям. Ми розповімо легенди та казки підземного світу Одеси.

Докладніше про екскурсію…

 Одеса – це не зовсім місто, це усмішка Бога!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан для поїсти, готель для поспати та трансфер для під’їзду. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обмовите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок та обід)
 • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер на вокзал)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки до музеїв
 • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

 • ж/д квітки
 • проїзд громадським транспортом до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 250 грн./чол.
 • страховка (за бажанням).

*Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу послуг, що надаються. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни до послідовності виконання програми без зміни обсягу послуг, що надаються. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду та у процесі виконання туру. Елементи програми, що залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені із програми, виходячи із реальної ситуації на маршруті.
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити одноденний тур до Одеси.  Чекаємо на дзвінок

  +38 (097) 250-90-90
  ‎‎+38 (097) 250-90-90 (багатокональний)
  ‎‎+38 (097) 250-90-90 (екскурсіі за розкладом)
  ‎‎‎+38 (097) 250-90-90 (індівідуальні екскурсіі)