Тур до Молдови та Придністров’я

Тур до Молдови та Придністров'я. Виїзд із Одеси 13 годин. Тривалість:
13 годин

Тур до Молдови та Придністров'я. Виїзд із Одеси 13 годин.Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тур до Молдови та Придністров'я. Виїзд із Одеси 13 годин.Тип:
Автобусно – Пішохідна

Ви кажете, що бачили все, і нам нема чим вас здивувати?
Поспішаємо порадувати, що це не так.
Через пару недоспаних ночей, тижнів поїздок по області та за її межами, місяців роботи в архівах та бібліотеках ми готові зробити для вас те, чого не робив ще ніхто.
Отже, знайомтеся. Тур-новинка 2018! Для особливо витриманих та ризикових людей.
Тудою-Сюдою підкорюють закордон. Нехай і дуже близьку. Відразу хочемо попередити, що день буде довгим, але за розповідями нашого професійного супроводжуючого ви цього не відчуєте.
Головною місією цього туру для нас є можливість за один день на контрасті показати вам Тираспіль, що завмер у часі, Бендерську фортецю-миротворець і абсолютно європейську шато-виноробню Purcari. Нам хочеться, щоб ви задумалися про те, як не повинно бути. 

Рано вранці збираємось на звичній і улюбленій Соборній площі і виїжджаємо у бік Тирасполя. Дорогою познайомимося з історією Одеської області, проїдемо повз села, які, між іншим, теж мають свої таємниці. Наприклад, точно дізнаємось, у якому з них жив улюблений пацієнт доктора Зигмунда Фрейда.
А далі нас вітає Тираспіль. Місто, що дисонує у своїй історії. Де ще ви можете побачити на одній площі Леніна, танк часів ВВВ, Суворова на коні, а через кілометр до них приєднуватиметься Шевченко та Гагарін (почесні жителі міста, між іншим, хоч ніколи там і не бували)? Тут на нас чекає екскурсія та й занурення у непросту історію міста та в сьогоднішні реалії. Вас багато здивує та змусить замислитися. Насамперед, відчуття завмерлого часу. Дежавю 30-річної давності.
Після екскурсії із задоволенням скуштуємо обід із традиційними супами та закусками цих країв. Годують тут і справді смачно і не дорого.
Далі на нас знову чекає невеликий переїзд у фортецю, яка історично є фактично сестрою Білгород-Дністровської. Вони як близнюки, але лише різні. А тут у вас – і Котляревський, і Орлик із конституцією, і Мазепа, і найкрасивіший і найрозумніший гід, якого ми тільки змогли відшукати. Заодно, до речі, кожен бажаючий зможе відчути себе трохи бароном Мюнхгаузеном.
Після ми побачимо ще один митний пункт, тому що не можемо ми не відзначити урочисто наш виїзд найсмачнішим вином з Молдови. На нас чекає маленький Прованс, тільки найкраще. Зі схилу нам відкриється чудовий вид на виноградні поля та озера, а на самому схилі вид буде не менш прекрасний: виноробня «Purcari» з усіма її смаколиками.
І ось, надегустувавшись вина, ситі задоволені та втомлені, ми з вами повернемося додому.

8:00-11:00 переїзд Одеса-Тираспіль

екскурсія по дорозі

11:00-12:30 екскурсія по Тирасполю
12:30-13:30 обід у традиційному ресторані
14:00-14:30 переїзд до Бендерської фортеці
14:30-16:00 екскурсія Бендерською фортецею
16:00-17:30 переїзд Бендери-Purcari
17:30-19:00 екскурсія та дегустація в Purcari
19:00-21:00 переїзд Purcari-Одеса

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська.

Фотографії з туру в Молдову та Придністров’я

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити