ЕКСКУРСІЯ ПРО АРХІТЕКТУРУ ОДЕСИ

А чим милуються в Одесі?

Экскурсия архитектура ОдессыОдеситками? Так! Морем? Так! Нашим керівником та ідейним натхненником Олександром Бабічем в той момент, коли він веде міську екскурсію? Так, але тільки одиниці, і то з числа тих, які в поганих притулках виховувались …

Решта милуються архітектурою Одеси, її палацами, її будинками, її вулицями та дворами.

Зараз спробуємо розповісти, звідки взялася така краса. Ні, ви, звісно ж, ще раз повинні почути це під час екскурсії по Архітектурній Одесі. Почути і побачити!

А зараз так, узагальнено…

Як і Північна Пальміра – Петербург, Південна Пальміра – Одеса, закладалась згідно чіткого задуму. Її будували за суворими планами та проектами, і з перших днів свого існування обидві Пальміри здобули чіткі та правильні обриси. Це відрізняло їх від більшості міст Європи, що наростали нестрункими кільцями навколо свого центру.

Ви спитаєте, звідки така раціональність та гармонія? Слухайте. Все це ви можете дізнатися із статті «Одеса Архітектурна», а цікавіше – почути і побачити на власні очі під час екскурсії Одесою. В архітектурі Одеси є і класицизм, і ампір, і бароко, і багато інших красивих та розумних слів. Але тут краще вказувати на конкретний будинок та пояснювати, чим цей архітектурний шедевр відрізняється від іншого, який поруч.

В решті-решт Одеса стала тим еклектичним архітектурним дивом, яке ви можете бачити з вікна вашого готелю або під час екскурсії «Архітектурна Одеса».

А, ви ще не тут? То на що ви чекаєте? Наші нові «правителі» так поспішають зробити свій особистий внесок у розвиток міста і країни, що незабаром ви можете запізнитися з оглядом архітектури ще тої Одеси.

Замисліться вже зараз, чи слід вам позбавляти себе задоволення закохатися в архітектуру Одеси?

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська.

Фотографії екскурсії “Архітектура Одеси”

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити