Екскурсія єврейською Одесою

Продолжительность обзорной экскурсии по Одессе Тривалість:
2 години

Наше єврейське щастяВартість:
300 грн.
200 грн. (діти до 12 років)

Пешеходная экскурсия по Одессе, стоимостьТип:
Пішохідна

Еврейская Одесса

Ми говоримо «євреї», маємо на увазі – «Одеса»! Ми говоримо «Одеса», маємо на увазі – «євреї». Маяковський, який в Одесі бував, це знав напевно. А вірші написав чомусь про Леніна і партію …

Екскурсія «Єврейська Одеса» могла б сміливо замінити будь-яку з одеських екскурсій. І «Оглядова екскурсія», і «Кіношна Одеса», і «Бандитська Одеса», вже не кажучи про «Курйози Одеси» … Все це наскрізь просякнуте відтінками єврейської культури.

А що ви хотіли? Протягом перших 150 років існування багатонаціональної Одеси єврейське населення постійно становило не менше 30 відсотків від загальної кількості жителів нашого міста. Софія Блювштейн і Михайло Винницький, Шолом Алейхем та Ісаак Бабель, Михайло Жванецький і Роман Карцев … та тисячі, й тисячі інших представників цього великого, стародавнього народу прикрашали історію Одеси в найяскравіші кольори.

А ця мова, яку з легкої подачі Бабеля, стали вважати одеською! А тисячі єврейських анекдотів, які вже й самі не пам’ятають, хто їх склав, або просто хтось запам’ятав діалог на вулиці і переказав знайомим в трамваї. А ідеї та думки, втілені або так і залишилися мріями …

Відправляйтеся на екскурсію «Єврейська Одеса». Вам потрібно це почути. Вам потрібно їх побачити. А то, не дай Бог, поїдуть усі … Як ми без них будемо ?!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська, французька.

Відеоогляд екскурсії “Єврейська Одеса”

Фотографії екскурсії “Єврейська Одеса”

Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 300 грн за дорослого та 200 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно). 

Місце початку екскурсії – Соборна площа, 3, біля входу до Спасо-Преображенського собору.

Подивитись на карті (посилання на карту)

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

 

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити