Тур до Одеси для дітей на 1 день

timeline_pre_loader
Програма одноденного туру до Одеси для дітей

«Разом весело крокувати»

Дитяча оглядова екскурсія Одесою

Тур до Одеси для дітей на 1 деньОдна екскурсія Одесою замінює 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія Одесою додає рік життя. Це – перевірений факт!

Ось всього за дві ці чарівні години діти побачать Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал та Карантинну площу; два заводи шампанських вин та три театри; дві Арнаутські вулиці та три пам’ятники Де Рібасу; Одеську кіностудію та сто місць, де в Одесі знімали їхні улюблені фільми.

Та це тільки доки ми поїхали автобусом…

А потім ми ще на хвилинку пройдемося пішки одну годину. Діти ж не можуть довго сидіти на одному місці. І пройдемося не лише заради тонусу. А щоб вони ближче розглянули і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною та будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку та пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи та море, до якого вони втікають.

І ще щось, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно.

Докладніше про екскурсію…

Обід

Смачний, але ситний

«20000 льє під землею»

Екскурсія до одеських катакомб.

Тур до Одеси для дітей на 1 деньЦе така екскурсія, яку вам більше не проведуть ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі та Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягли свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найбільш загадкові, складні та заплутані рукотворні печери у світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідчення та документи багатьох драматичних та героїчних подій. Діти відвідають унікальний музей одеських катакомб. Вони зможуть побувати в галереях катакомб, де видобували будівельний камінь «ракушняк», і дізнатися про каторжний процес каменевидобутку; вони зрозуміють, як жилось під землею катакомбним мешканцям. Ми розповімо легенди та казки підземного світу Одеси. Адже діти люблять легенди та казки!!!

Докладніше про екскурсію…

З.И.: Час та перелік екскурсій можна змінити під вашу групу.

Одеса-мама любить дітей з усього світу!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан для поїсти, готель для поспати та трансфер для під’їзду. Коли ви разом із менеджером індивідуальних турів все це обмовите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок та обід)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки до музеїв
 • послуги гіда, екскурсовода;
 • для автобусних турів також надається транспортне обслуговування екскурсій за програмою
 • трансфер групи з вокзалу та на вокзал

Додатково:

 • ЖД квитки
 • проїзд громадським транспортом до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 250 грн./чол.
 • страховка (за бажанням)

Примітка: фірма залишає у себе право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни до послідовності виконання програми без зміни обсягу послуг, що надаються. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду та у процесі виконання туру. Елементи програми, що залежать від погодно-кліматичних умов та непідконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо) можуть бути виключені із програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.

Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи

Замовити одноденний тур до Одеси для дітей

Error: Contact form not found.

Чекаємо на дзвінок

+38 (097) 250-90-90
‎‎+38 (097) 250-90-90 (багатоканальний)
‎‎+38 (097) 250-90-90 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (097) 250-90-90 (індивідуальні екскурсії)