Музична ретро-вечірка

Тримати фасонПропонуємо вам вечір музичних одеських традицій. Це буде інтерактивна музична тимбілдинг програма. На один вечір ви поринете у всі музичні епохи та поспішайте Одеси, самі на якийсь час ставши їх невід’ємною частиною.

Пропонуємо поділити гостей на команди з музичних “епох” Одеси:

  • “пісні часів Утьосова”
  • “одеські, блатні”
  • “морські портові”

Поділ на команди і дрес-код можна заявити заздалегідь або передбачити елементи відповідних костюмів прямо на майданчику. Програму супроводжують троє акторів-ведучих – одеський моряк, комсомолка-красуня та представник місцевого криміналітету. Кожен із них очолює свою команду і всі вони трошки протидіють, трішки заграють до комсомолки і трішки конкурують між собою.

А далі на гостей чекає вечір у форматі Музичного батла, де кожна команда візьме участь у серії музичних рингів і постарається відстояти першість своєї “епохи”. Море відомої улюбленої музики, блискучий гумор ведучих та танці до упаду!

Замітка

Одеса завжди славилася зосередженням культури та творчості. Наприклад, на сцені легендарного Зеленого театру співали такі визначні артисти, як Леонід Утьосов та Олександр Вертинський, на Одеській кіностудії знімалася Віра Холодна, у місті завжди звучала музика.

Тримати фасон Можливі формати:

  • музичний тимбілдинг
  • стилізований обід

Розмір групи:

от 30 до 150 гостей

Фотографії «Тримати фасон»

Замовити «Тримати фасон»