Тур до Одеси на 3 дні

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від ґвалтівників (так в Одесі називають вокзальних носіїв).

timeline_pre_loader
Програма триденного туру до Одеси

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою замінює 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія Одесою додає рік життя. Це – перевірений факт!

Тур до Одеси на 3 дніОсь всього за дві ці чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал та Карантинну площу; два заводи шампанських вин та три театри; дві Арнаутські вулиці та три пам’ятники Де Рібасу; Одеську кіностудію та сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

Та це тільки доки ми поїхали автобусом…

А потім ми ще на хвилинку пройдемося пішки одну годину. Не щоб вас ухекати, а щоб ви ближче розглянули і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною та будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку та пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи та море, до якого вони втікають.

І ще щось, і дещо інше.
Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно.
Докладніше про екскурсію…

Поселення в готель

Швидке, але галасливе

Обід

Теплий, але оригінальний

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія Літературною Одесою

Тур до Одеси на 3 дні

На карті старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця чи провулок, який не був би пов’язаний із ім’ям когось із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературною Одесою».

Ви пройдетеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких Люди, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров. І це далеко не всі знамениті поети та письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Якось ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Докладніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрата грошей.

Сніданок

Знову смачний

«Поїздка до Білгород-Дністровської фортеці»

З екскурсією та дегустацією у Центрі культури вина «Шабо»

Тур до Одеси на 3 дніПід час цієї подорожі ви отримаєте море насолод «в одному флаконі»!

Спочатку повз море і через лиман ми вирушимо до міста Білгород-Дністровський, де відвідаємо дуже гарну середньовічну фортецю Аккерман.

Там можна запросто поторкати старовину власними руками та ногами. Це одне з найдавніших міст нашої країни. Перша згадка про нього відноситься до ще VI ст. е., коли вихідці з Мілета, греки, заснували тут колонію Тира.

Напевно, жодне з міст у світі так часто не змінювало назви. Римляни називали його Алба-Юлія, половці та кумани – Ак-Ліба, анти – Турис, генуезці та венеціанці – Мон-Кастро чи Мавро-Кастро, молдавани – Четатя-Албе, турки – Ак-Керман, угорці – Фарієвар, а місцеві слов’янські племена, тиверці та уличі, називали його Біле місто. Ви маєте це побачити…

Докладніше про екскурсію…

Тур до Одеси на 3 дніНу а далі «друга половина флакона» – відвідування в Бессарабських степах Центру культури вина «Шабо» з неспішною дегустацією всього десятка вин і коньяків (ви ж не збираєтеся прожити найщасливіші дні свого життя тверезими?).

Традиційно для наших екскурсій сумісний процес отримання задоволення із процесом інтелектуального збагачення. Перекладемо це нормальною мовою: «А давайте трохи вип’ємо в приємній і розумній компанії».

Під час екскурсії до Центру культури вина «Шабо» на вас чекає найцікавіша розповідь про технології виробництва якісних напоїв, екскурсії по підвалах та цехах, і, звичайно ж, ДЕГУСТАЦІЯ!!! 9-10 зразків найкращих напоїв різного ступеня міцності (за зростаючою) та смачності (за обожнюваністю). Поїхали!!

Докладніше про екскурсію…

Сніданок

Ще смачніше

«Повз тещіну домівку»

Екскурсія Кримінальна Одеса

Тур до Одеси на 3 дні

«Всю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – казав Остап Бендер. І він, таки так, мав рацію! Вас уже зачекалися на Молдаванці та на Привозі. Вас виглядають, «чи ви не йдете?!», біля будинку Гоцмана та Ведмедика Япончика (він же Михайло Вінницький, він же Беня Крик). За вами вже стежать із вікон, де народилися Джеймс Бонд та Штірліц. Вас вже хочуть бачити там же, де дефілювала Сонька «Золота Ручка».

Ви спитаєте: хто? Тож ми вам відповімо: ми!

Тут уже язик свербить, щоб вам за них усіх розповісти. Позбавте нас цієї корости, і ви дізнаєтеся на цій екскурсії гучних аферах і пограбуваннях, почуєте про кмітливість і шарм одеських злочинців, побачите місця, пов’язані з улюбленими кінофільмами і кримінальним минулим Одеси.

Докладніше про екскурсію…

Обід

Не той, що був учора, а краще

«20000 льє під землею»

Екскурсія до одеських катакомб.

Тур до Одеси на 3 дні

Це така екскурсія, яку вам більше не проведуть ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі та Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби простягли свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найбільш загадкові, складні та заплутані рукотворні печери у світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідчення та документи багатьох драматичних та героїчних подій. Ви відвідаєте унікальний музей одеських катакомб. Ви зможете побувати в галереях катакомб, де видобували будівельний камінь «ракушняк», і дізнаєтеся все про каторжний процес каміння; ви дізнаєтесь, як жилось під землею катакомбним мешканцям. Ми розповімо вам легенди та казки підземного світу Одеси.

Детальніше про екскурсію…

Одеса – це не зовсім місто, це усмішка Бога!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан для поїсти, готель для поспати та трансфер для під’їзду. Коли ви разом із менеджером індивідуальних турів все це обмовите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

  • харчування (сніданок та обід)
  • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер на вокзал)
  • екскурсії за програмою
  • вхідні квитки до музеїв
  • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

  • ж/д квітки
  • проїзд громадським транспортом до місця проведення екскурсій (при необхідності)
  • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
  • доплата за вечері від 250 грн./чол.
  • страховка (за бажанням).

*Примітка: фірма залишає у себе право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни до послідовності виконання програми без зміни обсягу послуг, що надаються. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду та у процесі виконання туру. Елементи програми, що залежать від погодно-кліматичних умов та непідконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо) можуть бути виключені із програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур до Одеси на три дні

Error: Contact form not found.

Ждем звонка

+38 (097) 250-90-90
‎‎+38 (097) 250-90-90 (многоканальный)
‎‎+38 (097) 250-90-90 (экскурсии по расписанию)
‎‎‎+38 (097) 250-90-90 (индивидуальные экскурсии)