Екскурсія «Забави для дорослих»

Екскурсія «Забави для дорослих» Тривалість:
2,5 години

ЕкскурсоводЕкскурсовод:
Ірина Забавська

Екскурсія «Забави для дорослих»Тип:
Пішохідна

У всіх готельних номерах дореволюційної Одеси поруч із путівником лежав невеликий листок на цупкому папері. У ньому було надруковано близько трьох десятків адрес. І все. Не інтригуватиму — це були адреси одеських борделів. Для постояльців готелю це була «дорожня карта» в розважальний світ особливого роду. Під час екскурсії ми з вами заглянемо до одного з колишніх будинків терпимості, всі 30 відвідувати не будемо.

Не кожен бордель називався борделем. Багато хто називав себе пристойний заклад для порядних людей, е як завернули!

Відома у місті вдова Гільйо у 1908 році тримала будинок побачень на вулиці Грецькій. Це було не найжвавіше місце, але для того закладу підходяще, оскільки чим далі від людських очей, тим краще. І вивіска там, ясна річ, не висіла, і червоний ліхтар вечорами не запалювали, бо не бордель якийсь, а пристойний заклад для порядних людей. Клієнтів там називали гостями, зустрічали привітно, вони по фото вибирали даму і її привозили для любовних втіх, не безкоштовно, звичайно. Жінки ці були, як правило, заміжні, з добропорядних сімей, і мадам клятвенно обіцяла їм, що все залишиться цілковитою таємницею, в розголошенні якої не менше їх зацікавлена ​​і вона, і клієнти.

В одному з борделів Одеси на початку 20 століття відбулася історія з не дуже щасливим кінцем, ось про неї і поговоримо на екскурсії: «Забави для дорослих»

Фотографії екскурсії «Забави для дорослих»

Забавы для взрослых
Екскурсія «Забави для дорослих»
Екскурсія «Забави для дорослих»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити