Посидіти в підземеллях катакомб у серці Молдаванки

Бандитська малинаУ серці Молдаванки, спустившись у підземелля катакомб, ви станете учасниками справжньої злодійської сходки..

Відчиняємо невеликі дверцята іржавого гаражика на Молдаванці, і з ліхтариками, у касках спускаємось на глибину п’ятиповерхового будинку, до Тайн Підземної Одеси. Пройшовши лабіринтом катакомб і підземних бункерів під час екскурсії катакомбами, ми прийдемо в зал підземелля. За довгим столом, освітленим свічками, сидять бандитські авторитети. З ними побазаримо на фені, вип’ємо наливок, дізнаємося про ці місця і про їх підземних мешканців.

Це буде екскурсія катакомбами в самому центрі міста та театралізовані посиденьки з обіграванням тематики злодійської малини.

Замітка

Одесу, як відомо, зводили з того каменю, що лежав під ногами. Кожен копав у своєму дворі, але двори були близько і часто сусіди докопували до сусідів. Так утворився грандіозний, найбільший у Європі об’єкт одеських катакомбів. Що в них тільки не було — і крадії Малини, і життя партизанів, і схованка контрабанди. Зазирнемо й ми?

Бандитська малина Можливі формати:

  • програма з екскурсією, театралізацією та обідом
  • один із етапів екскурсії або квесту
  • театралізація екскурсії

Розмір групи:

от 20 до 80 гостей

Фотографії з “Бандитська малина”

Замовити арт-посидіти. «Бандитська малина»