ЕКСКУРСІЯ В КАТАКОМБИ С.НЕРУБАЙСЬКОГО

Экскурсия в одесские катакомбыЭкскурсия в Музей партизанской славы.

Екскурсія до Музею партизанської слави.

Як професіонали (і криштально чесні люди), маємо визнати: більшість екскурсій Одесою схожі одна на одну – ми водимо і возимо наших гостей Одесою, показуючи щось і розповідаючи різні цікаві історії. Все це добре, але… Але є екскурсія, якої ви не побачите ще ніде в світі. Це екскурсія одеськими катакомбами.

Тільки в Одесі (ну, ще в Римі і в Парижі) є така дивина. Але якщо загальна протяжність римських катакомб – близько 500 кілометрів, а паризьких – 300, то Одеські катакомби стеляться темною павутиною на 2,5 тисячі кілометрів. Це найдовші, найзагадковіші і найзаплутаніше рукотворні печери у світі. В XIX столітті катакомбами вдало користувалися контрабандисти та злодії; в ХХ – революціонери і партизани; в ХХІ – бомжі та… Так, ми не про те…

Екскурсія в одеські катакомбиКам’яні сейфи катакомб досі зберігають документальні й речові спогади про події нашого героїчного та драматичного минулого. Але ніхто (навіть ми!) не знає всіх коридорів і галерей цього лабіринту. І ніхто й ніколи не пізнає їх до кінця. Але нам цього й не треба. Туди, у морок невідомого, ми не підемо. Ми підемо туди, де все знаємо. І вас поведемо за собою! Ви ж не проти?

Тоді ласкаво просимо до Одеських катакомб!

Тут ми маємо для вас два варіанти:

Перший – це екскурсія до унікального музею одеських катакомб. Він знаходиться під Одесою в прямому і переносному значенні, тобто під землею і у передмісті, в селі Нерубайське. Такого музею немає ніде, бо ніде немає таких катакомб. Під час цієї двогодинної екскурсії ви безпосередньо відвідаєте галерею, де добували камінь для будівництва та дізнаєтесь про всі тонкощі цього ремесла; ви дізнаєтесь як жилося під землею жителям катакомб; ми розповімо вам легенди і казки підземного світу та покажемо справжню партизанську стоянку.

Другий варіант – екстремальний. Ви самі обираєте маршрут, його тривалість, ступінь складності тощо, а наш інструктор організує вам екскурсію в катакомби за вашим індивідуальним планом. І все… Далі ви підете групою (а забажаєте – самостійною парою), а інструктор піде поруч. І ніхто не скаже вам «не можна», «не треба». У них взагалі немає шкідливих звичок, окрім одної: вони повертають нагору стільки ж туристів, скільки повели донизу.

А ще ми нікому про це не говоримо, але одеські катакомби співають. Хочете послухати звуки катакомб? Приїжджайте. Замовте екскурсію та гайда слухати пісні одеських катакомб.

Температура повітря в одеських катакомбах становить + 14С цілий рік, тому прохання одягатися на цю екскурсію відповідно.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська, грецька, польська, іспанська, французька, італійська, іврит, турецька, китайська.

Увага! Температура повітря в одеських катакомбах становить +14С цілий рік, тому прохання одягатися на цю екскурсію відповідно. Екскурсія «20000 льє під землею» передбачає підвищене фізичне навантаження, вимагає наявності зручного, спортивного взуття та одягу з довгим рукавом.

УВАГА! Екскурсія в Нерубайські катакомби збирається нечасто. АЛЕ! У нас є альтернатива. Щодня ми запрошуємо Вас відвідати цікаву екскурсію в глибокі катакомби «20000 льє під землею». Спуск під землю знаходиться в межах міста, на Молдаванці. Детальніше за посиланням

Відео огляд екскурсії:

Фотографії з екскурсії в катакомби:

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити