Тур до Одеси на два дні

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від ґвалтівників (так в Одесі називають вокзальних носіїв).

timeline_pre_loader
Програма дводенного туру до Одеси

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою замінює 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія Одесою додає рік життя. Це – перевірений факт!

Тур до Одеси на два дніОсь всього за дві ці чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал та Карантинну площу; два заводи шампанських вин та три театри; дві Арнаутські вулиці та три пам’ятники Де Рібасу; Одеську кіностудію та сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

Та це тільки доки ми поїхали автобусом…

А потім ми ще на хвилинку пройдемося пішки одну годину. Не щоб вас ухекати, а щоб ви ближче розглянули і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною та будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку та пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи та море, до якого вони втікають.
І ще щось, і дещо інше. Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно.Докладніше про екскурсію…

Поселення в готель

Швидке, але галасливе

Обід

Теплий, але оригінальний

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія Літературною Одесою

Тур до Одеси на два дніНа карті старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця чи провулок, який не був би пов’язаний із ім’ям когось із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературною Одесою».

Ви пройдетеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких Люди, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров. І це далеко не всі знамениті поети та письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Якось ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Докладніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрата грошей.

Сніданок

Знову смачний

«Повз тещіну домівку»

Екскурсія Кримінальна Одеса

Тур до Одеси на два дні«Всю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – казав Остап Бендер. І він, таки так, мав рацію! Вас уже зачекалися на Молдаванці та на Привозі. Вас виглядають, «чи ви не йдете?!», біля будинку Гоцмана та Ведмедика Япончика (він же Михайло Вінницький, він же Беня Крік). За вами вже стежать із вікон, де народилися Джеймс Бонд та Штірліц. Вас вже хочуть бачити там же, де дефілювала Сонька «Золота Ручка».

Ви спитаєте: хто? Тож ми вам відповімо: ми!

Тут уже язик свербить, щоб вам за них усіх розповісти. Позбавте нас цієї корости, і ви дізнаєтеся на цій екскурсії гучних аферах і пограбуваннях, почуєте про кмітливість і шарм одеських злочинців, побачите місця, пов’язані з улюбленими кінофільмами і кримінальним минулим Одеси.

Докладніше про екскурсію…

Обід

Не той, що був учора, а краще

«20000 льє під землею»

Екскурсія до одеських катакомб.

Тур до Одеси на два дніЦе така екскурсія, яку вам більше не проведуть ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі та Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягли свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найбільш загадкові, складні та заплутані рукотворні печери у світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідчення та документи багатьох драматичних та героїчних подій. Ви відвідаєте унікальний музей одеських катакомб. Ви зможете побувати в галереях катакомб, де видобували будівельний камінь «ракушняк», і дізнаєтеся все про каторжний процес каміння; ви дізнаєтесь, як жилось під землею катакомбним мешканцям. Ми розповімо вам легенди та казки підземного світу Одеси.

Докладніше про екскурсію…

 Одеса – це не зовсім місто, це усмішка Бога!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан для поїсти, готель для поспати та трансфер для під’їзду. Коли ви все це обговорите з менеджером індивідуальних турів, він одразу повідомить вам остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок та обід)
 • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер на вокзал)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки до музеїв
 • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

 • ж/д білети
 • проїзд громадським транспортом до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 250 грн./чол.
 • страховка (за бажанням).

*Примітка: фірма залишає у себе право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни до послідовності виконання програми без зміни обсягу послуг, що надаються. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду та у процесі виконання туру. Елементи програми, що залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені із програми, виходячи із реальної ситуації на маршруті.
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур до Одеси на два дні  Чекаємо на дзвінок

  +38 (097) 250-90-90
  ‎‎+38 (094) 952-90-50 (многоканальный)
  ‎‎+38 (097) 250-90-90 (екскурсии за розкладом)
  ‎‎‎+38 (097) 250-90-90 (індівідуальні екскурсіі)