Тур в Одесу для дітей на 2 дні

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Ми радіємо, а ви в цей час перевіряєте, чи всі діти вийшли з поїзда, і слухаєте, що про вас думає провідниця.

Програма дводенного туру до Одеси для дітей

Сніданок

Ситний, але смачний

«Разом весело крокувати»

Оглядова екскурсія Одесою

Тур в Одесу для дітей на 2 дніОдна екскурсія Одесою замінює 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія Одесою додає рік життя. Це – перевірений факт!

Ось всього за дві ці чарівні години діти побачать Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал та Карантинну площу; три театри; дві Арнаутські вулиці, три пам’ятники Де Рібасу та два пам’ятники Пушкіну; Одеську кіностудію та сто місць, де в Одесі знімали їхні улюблені фільми.

Та це тільки доки ми поїхали автобусом…

А потім ми ще на хвилинку пройдемося пішки одну годину. Діти ж не можуть довго сидіти на одному місці. І пройдемося не лише заради тонусу. А щоб вони ближче розглянули і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною та стілець із чотирма ніжками; пам’ятник Дюку та пам’ятник Катерині з батьками-засновниками Одеси; Потьомкінські сходи та море, до якого вони втікають.

І ще щось, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно.

Докладніше про екскурсію…

Поселення в готель

Швидке, але галасливе

Обід

Теплий, але оригінальний

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія Літературною Одесою

Тур в Одесу для дітей на 2 дніНа карті старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця чи провулок, який не був би пов’язаний із ім’ям когось із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературною Одесою».

Ви пройдетеся і проїдетеся там, де до вас ступала нога таких людей, як. Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Адам Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф та Петров. І це далеко не всі знамениті поети та письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Якось ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Докладніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрата грошей.

Сніданок

Знову смачний

«Як це робилося в Одесі»

Кіношно-авантюрна Одеса

Тур в Одесу для дітей на 2 дні«Всю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – говорив Остап Бендер. І він, таки так, мав рацію!

В Одесі, звичайно, не жили Гаррі Поттер та Джек Горобець. Брехати не станемо. Але в нас жили Джеймс Бонд і Штірліц. У нас теж були свої пірати та контрабандисти. У нас теж творилися всякі чудеса.

А ще в Одесі знімали «Пригоди Електроніка» та «Пригоди Тома Сойєра», «Діти капітана Гранта» та «Ліквідацію», «Пригоди Петрова та Васечкіна» та «Трьох мушкетерів».

Ось на цій екскурсії ми все це і покажемо їм, і розповімо дітям. А ще розповімо багато інших захоплюючих і авантюрних історій.

Давайте зробимо так, щоб наші діти любили кіно та історію! Нехай знають, що у нас чудес було не менше, ніж у Голлівудських блокбастерах!

Обід

Не той, що був учора, а краще

«20000 льє під землею»

Екскурсія до одеських катакомб.

Тур в Одесу для дітей на 2 дніЦе така екскурсія, яку вам більше не проведуть ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі та Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягли свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найбільш загадкові, складні та заплутані рукотворні печери у світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідчення та документи багатьох драматичних та героїчних подій. Ви відвідаєте унікальний музей одеських катакомб. Ви зможете побувати в галереях катакомб, де видобували будівельний камінь «ракушняк», і дізнаєтеся все про каторжний процес каміння; ви зрозумієте, як жилось під землею катакомбним мешканцям. Ми розповімо легенди та казки підземного світу Одеси. Адже діти люблять легенди та казки!!!

Докладніше про екскурсію…

З.И.: Час та перелік екскурсій можна змінити під вашу групу.

Одеса-мама любить дітей з усього світу!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан для поїсти, готель для поспати та трансфер для під’їзду. Коли ви разом із менеджером індивідуальних турів все це обмовите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок та обід)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки до музеїв
 • послуги гіда, екскурсовода
 • для автобусних турів також надається транспортне обслуговування екскурсій за програмою
 • трансфер групи з вокзалу та на вокзал

Додатково:

 • ж/д квитки
 • проїзд громадським транспортом до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 250 грн./особа.
 • страховка (за бажанням)

Примітка: фірма залишає у себе право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни до послідовності виконання програми без зміни обсягу послуг, що надаються. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду та у процесі виконання туру. Елементи програми, що залежать від погодно-кліматичних умов та непідконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо) можуть бути виключені із програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.

Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи

Замовити дводенний тур до Одеси для дітей

Error: Contact form not found.

Чекаємо на дзвінок

+38 (097) 250-90-90
‎‎+38 (097) 250-90-90 (богатоканальний)
‎‎+38 (097) 250-90-90 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (097) 250-90-90 (індивідуальні екскурсії)