Екскурсія кладовищами Одеси

Экскурсия «Кладбища и некрополи Одессы»

Історія будь-якого живого міста складається з історій його мерців. Такого висновку ми дійшли, поки готували екскурсію про цвинтарі та несистематизовані некрополі Одеси.

Ви, звичайно, можете посперечатися, але при цьому погодьтеся, що слухаючи будь-яку історію ми мимоволі ловимо себе на думці, що «інших вже немає, а ті далекі…». Тому історія мертвих та історії про місця їх поховання – це також пласт історії. Ось так і з’явилася ідея зробити екскурсію «Цвинтарі та некрополі Одеси».

Займаючись краєзнавством, періодично натрапляєш на різноманітну цікаву інформацію про старі, давно забуті некрополі та могили Одеси. А коли цього матеріалу набралося багато, то з інформації про мертвих народилася жива екскурсія.

При цьому прогулянки трьома одеськими цвинтарями, що нині діють, взагалі не передбачаються. Йтиметься лише про ті місця, про які не написано в пресі, і на яких ви не побачите хрестів, могильних плит та пам’ятних знаків. Багато з цих місць знаходяться в самому центрі міста, над ними мчать автомобілі та ходять бабусі із собачками. А біля деяких ви живете, але про це не знаєте.

З властивим нам оптимізмом та природною веселістю відразу попередимо: не все на цій одеській екскурсії буде похмуро та чорнушечно… Швидше – буде цікаво. Ось так!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська.

Фотографії екскурсії “І тут Остапа понесли”

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити