Винний тур під Одесою

Винний Біляївка Тривалість:
9 годин

ЭкскурсоводВартість:
Уточнюйте у менеджера

Винний БіляївкаТип:
тур одного дня

Досить буднів, влаштуйте собі свято!

Одного дня, проведеного у відриві від міської метушні, буде достатньо, щоб збадьоритися та відновити сили. Ми відвеземо вас за місто, але не так далеко, щоб ви встигли втомитися від дороги.

Перша зупинка – Біляївка.

Там на нас чекатимуть господарі невеликої, але успішної виноробні. Тут не лише вирощують виноград та роблять правильне вино, тут твориться історія виноробної галузі країни. Саме на виноробні жителя Біляївки Мар’яна Шевченка у 2016 році президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення ліцензування для малих виноробень. Бажаєте дізнатися, як це було? Збирайтесь у дорогу!

Друга зупинка – обід.

З Біляївки ми поїдемо на переправу між Чорноморськом та Одесою, аби добре пообідати у кафе «Паромник». На нас чекає комплексний обід: перша та друга страва, салат та напій. І все це – на повітрі, на відкритому майданчику, під навісом, із видом на порт!

Третя зупинка – “Виноробна станція Дулова”.

А далі – останній гарний акорд дня: дегустація на виноробні в Інституті Таїрова. Господарі виноробні влаштують нам 45-хвилинну екскурсію територією, покажуть виноградник та винний підвал, поведуть у квартиру-музей Василя Таїрова. І запропонують скуштувати десять позицій вин, включаючи рідкісні для нашого регіону лікерні вина.

Як це буде (час старту можна змінювати індивідуально під групу)

9:00-11:00 збір на Соборній площі, переїзд до Біляївки
11:00-12:30 екскурсія виноробом Мар’яна Шевченко, дегустація
13:30-14:30 обід
15:00-17:00 “Виноробна станція” в інституті Таїрова. Екскурсія по виноробні, огляд виноградника та музею Василя Таїрова. Дегустація десяти позицій вин із докладною розповіддю про технологію виробництва кожного виду. Можливість придбати продукцію у фірмовому магазині.
18:00 фініш на Соборній площі
На всьому маршруті групу супроводжує гід.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська.

Фотографії екскурсії «Винний тур під Одесою»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити