Квести по Одесі для дітей

Квести по Одесі для дітейНайкращий метод засвоювання знань – ігровий. Але затіяти ненудну і пізнавальну гру не завжди виходить. І тут варто довіритись професіоналам.

Якщо містом зграйками бігають щасливі діти і щось розглядають на будинках і пам’ятниках, отже, вони грають у квест. Щасливі діти – це розумні, здорові діти, які не зависають за комп’ютером. Так ми даємо визначення дитячому щастю, виходячи з власного досвіду спілкування з нашими та вашими дітьми.

Щоб продукувати це щастя, ми вигадали цілу купу одеських квестів для дітей. Час, місце, тривалість та тематику ви підбираєте самі (ну, звичайно ж, порадившись зі спадкоємцями). А далі розпочинається гра.

Квести по Одесі для дітейДуже добре, коли квест відбувається у центрі Одеси. Діти дізнаються своє місто зовсім з іншого боку. Класні «військові» квести у нас виходили на 411 батареї. Здорівські квести проводились у парку Шевченка.

За останні роки ми проводили квести за заявленими темами для школярів у рамках навчальної програми. Ми «ганяли» дітей, нагулюючи апетит, під час днів народжень (і у батьків весь день голова не хворіла: «Чим зайняти цю купу маленьких дияволів?»). Ми також робили одеські квести для дитячих гуртів не з Одеси. Коротше ми знаємо, як це зробити!

А якщо квест проходить за участю пап і мам, то ми його готові навіть на Привозі проводити (до речі, там виходять одеські квести).

Випробуйте це задоволення – дізнатися Одесу граючи!

Щоб замовити одеський квест для дітей, просто зателефонуйте або напишіть нам, скориставшись розділом «Контакти».

Тематики дитячих квестів:

(вибирайте з цих чи придумаємо під вас):

«В поисках старого клада»

Легенда квесту. За часів існування суворовської фортеці один із її службовців сховав там накопичений скарб і заповідав своїй рідні цю таємницю. Але покоління за поколінням спадкоємці так і не змогли розгадати цю таємницю, тому й вирішили звернутися по допомогу до дітей у цій справі. По-перше, гірше не буде; по-друге, діти зі своїм гострим чуттям і свіжим поглядом справді зможуть допомогти у розшуку. Але перш ніж взятися за справу, доведеться трохи навчитися на професію слідопиту.

Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей

«У пошуках тростини Михайла Японця»

Легенда квесту. Всі знають, звісно, ​​хто такий Мишко Японець. Але навряд чи хтось знає, який недавно з ним стався конфуз. Прогулюючись Соборною площею, Мишко прикурював сигарету, при цьому відклав на мить убік свою улюблену тростину. Цього виявилося достатньо, щоб тростина «випарувалася». Мишко спочатку, звичайно, був лютий – у нього, Короля злочинності Одеси, хтось посмів з-під носа викрасти палицю! Це була ляпас. Першим бажанням було всіх підняти і будь-що знайти і покарати жартівника. Але охоловши, він зрозумів, що, швидше за все, злодій не зрозумів, у кого повів тростину, і якщо дізнається – одразу скине товар і ніколи не зізнається. Мойша людина відходлива, та й цікаво стало їй, хоче познайомитися з цією людиною. Але як його знайти і при цьому не видати себе? Справа в тому, що в Одесі всі одне одного знають. Виходить, що розслідування слід провести чужими руками. Тому Михайло просить учасників квесту розслідувати за винагороду цю справу. Бажано, щоб не втратити довіру, нікому не казати, що учасники не місцеві. А тепер до діла. Злочинець випадково упустив один доказ, за ​​яким є можливість вийти на нього.

«Бігом до знань»

Легенда квесту. Міністерство освіти, бажаючи перевірити у неформальній обстановці рівень знань та навичок молоді, оголосило набір до групи учасників незвичайного експерименту.

Після жеребкування команди отримають щоденники з розкладом уроків та переліком прикмет, за якими ще доведеться пошукати та виявити серед інших людей у ​​центрі міста вчителів. Знайшовши за короткими описами місця можливих локацій педагогів та самих педагогів, команда розпочинає урок. Після цього вчитель поставить позначку у щоденник, якщо учасники впоралися із завданнями. Коли учні заповнять усі предмети, вони мають знайти класного керівника та віддати щоденник йому на перевірку. Класний керівник оголосить найуспішнішого учня та вручить йому грамоту.

Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей

«Очевидне та неймовірне» у Музеї цікавої науки

Ведучий, зустрічаючи групу гостей у фойє, представившись, вимовляє ознайомчу мову:

«Вас у моїй особі радий вітати Музей цікавої науки, де ми знайомимо всіх, хто входить із чудесами навколишнього світу. Тут ви проведете кілька захоплюючих годин життя і, гадаю, не пошкодуєте про це. Тема сьогоднішньої гри – «Очевидне та Неймовірне». У світі, при всьому зростанні прогресу і науки, залишилося багато нерозкритих таємниць, та й за нашого життя трапляються всякі явища, які наука не в змозі пояснити. По суті, ми у знанні природи та Всесвіту – маленькі сліпі кошенята, які на дотик намагаються вивчати світ. Але перш ніж ми приступимо до нашої гри, пропоную розділитись на команди. Щоб не було упередженості, вас розділить сліпий жереб. Нехай же переможе найсильніша, спритна та талановита команда».

«Як стати зіркою»

Команда дітей із 30 осіб ділиться жеребкуванням на 3 команди.

Подається завдання: за обмежений час, пройшовши короткий курс навчання з педагогами з танців, вокалу, гри на інструментах, сценічній майстерності, історії та ін., підготувати та зіграти під софітами та камерами «міні спектакль» – музичний кліп на певні теми. Теми розігруватимуться жеребом:

Дитинство наших батьків.За сценарієм, діти відобразять щасливе дитинство своїх батьків, оточені речами та радощами тієї епохи, що вже не знайома їм.

Доросле життя. У цьому сценарії ми спробуємо уявити, що було б, якби у дітей не було дитинства, а відразу, без будь-яких передмов, наступало доросле життя, з усіма його тяготами та турботами.

Життя без інтернету та гаджетів. Ні для кого не секрет, наскільки віртуальне життя поневолило дитячі уми. Уявімо на хвилинку, що трапилася якась аварія, через яку вирубалися всі гаджети та інтернет. Тут починається найцікавіше: усі виходять на вулицю, спілкуються, грають, співають. І діти розуміють, наскільки це цікавіше ніж сидіти в інтернеті.

Знімальна група епізодами знімає роботу всіх команд, після чого видаляється на монтажну роботу. Через якийсь час оголошується повний збір та перегляд трьох кліпів, з яких обирають кліп-переможець. Найкращій команді чи командам вручається під овації «Одеський Оскар» чи Золотий Дюк.

Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей

«Прогулянка з гномами»

Група дітей, прийшовши до Художнього музею та слухаючи екскурсовода у підземному гроті, випадково стикається з живим гномом. Гноми взагалі не дуже люблять людей через їхню жадібність, але діти – інша справа. Наш гном запропонує їм свою екскурсію Одесою, тим більше, що за свій довгий вік він багато чого бачив. Але просто ходити буде нудно, тому напевно в дорозі на дітей чекатимуть різні ігри, пісні та легенди.

«Крадіжка подарунка»

Так сталося, що подарунок імениннику(це) був раптово вкрадений. Але з будь-якої, навіть такої неприємної ситуації є вихід. Хтось із дорослих згадує про відомого одеського детектива і кличе його на допомогу. Детектив, ознайомившись із справою, пропонує дітям допомогти йому у розслідуванні, щоб процес йшов швидше, оскільки час не терпить. Далі на всю групу чекають справжні пригоди.

Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей
Квести по Одесі для дітей

Дитячий квест у катакомбах на Молдаванці

«За підземеллями Одеси, або у пошуках скарбу»

Легенда квесту. Дуже давно один із відомих злочинців Одеси вирішив поховати свої скарби подалі від сторонніх очей, у каменоломнях Молдаванки. Одного дня, рятуючись від поліції, що йшла по п’ятах, йому довелося поспіхом тікати з міста. За своїми скарбами так і не повернувся. Проводячи обшук у квартирі злочинця, поліція нічого не знайшла, крім клаптя якоїсь карти. Скільки народу не намагалося знайти скарб, успіх ще нікому не посміхнувся.

Уся група проходить інструктаж. На вході в катакомби команди озброюються ліхтарями та касками. Завдання команд: збираючи частини карти і правильно орієнтуючись нею, виходити ігрові локації, виконувати завдання, відповідати питання вікторини. Внизу зв’язку та інтернету немає, тому розраховувати доведеться лише на свій багаж знань.

Ігрових локацій на маршруті буде п’ять-шість. Приклад завдань:

«Логове гнома». Усією командою зробити малюнок якогось поняття, на кшталт «дружба», причому у темряві.

«Лабиринт». Орієнтуючись наосліп тростиною, знайти вихід.

Після завершення проходження всіх точок командам відкривається таємна кімната, де на них чекає скриня з нагородою. Все дійство закінчується обговоренням пригод за спільним столом, з чаєм та пряниками.

Приблизний час гри 2,5-3 години.

Фотографії з проведених дитячих квестів

Можливе замовлення індивідуального квесту тільки для ваших дітей. Розрахунок вартості на запит.