Сплав на каяках

Відпочиваємо активно!
Як поєднати «фотополювання» за наймальовничішими видами, смачний обід та легку фізичну активність? Дуже просто: вирушити у невелику подорож на каяках річкою Турунчук та Білим озером.

Як це буде: комфортабельний автобус доставить нас до Біляївки (50 км від Одеси), на станцію човна. Досвідчені інструктори розкажуть та покажуть, як правильно керувати каяками, а потім допоможуть підготуватися до прогулянки. Одно- та двомісні каяки легкі, але стійкі, і керувати ними можуть навіть ті, хто раніше ніколи не брав весел до рук.

У супроводі інструкторів сплавляємось по одному з рукавів річки Турунчук, а потім потрапляємо до заповідної зони – на Біле озеро. Залежно від сезону, насолоджуємося цвітінням латаття та водяних лілій, слухаємо щебет птахів, спостерігаємо за лебедями та пеліканами, поповнюємо фотоальбоми красивими кадрами.

Після прогулянки причалюємо на острові, де на нас уже чекає рибальська юшка та шашлик. Як слід підкріпившись, здійснюємо короткий водний перехід у точку старту – на станцію човнів Біляївки.

Одноденна прогулянка за місто в хорошій компанії – найкращий спосіб перезавантаження. Звертайтесь!

Фотографіі «Сплав на каяках»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити