Екскурсія Одесою для іноземців

Одеса рада іноземним гостям!

Экскурсии по Одессе для иностранных гостейЕкскурсії Одесою для іноземних гостей нашого міста користуються великою популярністю. Одного разу нам довелося протягом двох днів провести поспіль три екскурсії, спеціально підготовлені для гостей із зарубіжжя. Першими були чеський бізнесмен та його одеський компаньйон, потім кілька італійських комерсантів (вони замовили «Бандитську Одесу»), і третіми була закохана пара (він австрієць, а його чарівна супутниця – українка). Це навело на думку про універсальність нашого агентства: ми можемо провести екскурсію Одесою для кого завгодно!

У нас існує таке правило: приймаючи замовлення, ми завжди намагаємося трохи дізнатися про наших гостей. Тоді можна ще краще підготуватися, а значить, розповідати під час екскурсії те, що буде напевно цікавити гостя. Поки ми готувалися в цей раз, вийшло зібрати тексти кількох нових екскурсій: «Чехи в Одесі», «Італійці в Одесі» та «Австрійці в Одесі».

Після цього ми провели ревізію і з’ясували, що в пам’яті вже давно лежать екскурсії: «Французи в Одесі», «Німці в Одесі», «Іспанці в Одесі», «Англійці в Одесі». (Як ви розумієте, одеські екскурсії про євреїв, росіян, українців, молдаван, болгар, греків, вірмен – цього, само собою, було вдосталь …).

Таким чином, вийшло, що при бажанні (а воно у нас завжди є) ми можемо провести спеціалізовану екскурсію по Одесі для вашого гостя майже з будь-якого куточка землі, якщо хоч один з представників його народу або племені залишив колись свій слід в Одесі.

Для цього достатньо вашого замовлення і попереднього запиту підготувати цю прогулянку. Ну хіба що ще перекладач може знадобитися (нічого не можемо ми мовами суахілі, хінді та пушту) і ваша особиста присутність – для зміцнення корпоративного духу.

Резюмуємо: якщо до вас приїжджають іноземні гості (далекі родичі, друзі, наречені, компаньйони, кілери, бізнес-партнери, кредитори, позашлюбні діти тощо), а ви, як людина гостинна, хочете показати їм місто, то замовте у нас екскурсію Одесою для іноземних гостей. Ми вас та їх не розчаруємо!

P.S. Сомалійських піратів та канібалів з Борнео ми не обслуговуємо.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, німецькою, польською, англійською, китайською, корейською, французькою, іспанською, грецькою, італійською, на івриті, турецькою.

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити