Квести і тімбілдинги в Одесі

Квести і тімбілдинги в Одесі

Звичайно ж, найкращий спосіб знайомства з історією та культурою міста – це жива гра і тімбілдінг, особливо якщо вона проходить за сценарієм, написаним істориками та краєзнавцями, знаючими за Одесу все і в Одесі всіх.

Поки ми не взяли в штат професійного тімбілдінгера, ми і слова такого не знали. Нам це все було десь між Тімберлейком і Бодібілдінгом. Але тепер, після організації доброї сотні різних заходів по згуртуванню колективів і роботі з різними компаніями, ми вже знаємо, що це такий вид обробки саджанцем бобових.

А якщо серйозно, то ми придумали десятки, якщо не сотні різних форматів квестів і тренінгів-ігор. Ось ми вам і пропонуємо наші розробки із залученням різних колоритних персонажів. Не тільки акторів, а й реальних жителів міста, навіть шевця-антиквара, який знає давньогрецьку мову.

Спробуйте провести одеські вихідні інтерактивно. І ви переконаєтеся, що одеські квести і тімбілдинги – це самі сонячні ігри в світі !!! За вашим бажанням кожен такий захід, в залежності від тематики, ви зможете завершити тематичним обідом в колоритному місці міста. Замовити у нас чисто одеський квест ви можете за допомогою зворотного зв’язку в розділі «Контакти», а також зателефонувавши нам або написавши нам на поштову скриньку.

Квести та тимбілдінги від Тудой-Сюдой

Замовляйте прямо зараз

Квести і тімбілдинги в Одесі

Кулінаріум «Цимес цимесний»
Кулінарний майстер-клас

Квести і тімбілдинги в Одесі

Ти одесит, Мішка…

Рольовий тім-білдінг