Екскурсія про воєнну історію

Екскурсія героїчною ОдесоюЩе до того, як ви записалися на екскурсію «Героїчна Одеса», ось кілька фактів, які не дозволяють вам ставитись до Одеси несерйозно:

  • Одеса – перше в Україні місто-герой.
  • 73 дні Одеса та її захисники боролися у повному оточенні, спілкуючись із Великою землею лише морем.
  • Протягом усього цього часу співвідношення між нашими та німецько-румунськими військами зберігалося в середньому 7 до 1 на користь ворога.
  • Коли ворог замкнув кільце оточення навколо міста, Одеса зовсім не мала готових оборонних споруд, пристосованих для тривалої оборони. Місто оточував голий степ. Усю лінію оборони одесити збудували своїми руками лише за кілька тижнів.
  • Операцію з евакуації захисників міста та операцію зі звільнення Одеси було проведено настільки витончено та злагоджено, що міська архітектура фактично не постраждала. Дякую тим, хто своїм героїзмом зберіг Одесу для нас.
  • Одеса – єдине місто, яке налагодило випуск своїх власних танків та назвало їх (як і має бути в Одесі) власним, оригінальним ім’ям «НП» – «На переляк». Два такі танки й досі прикрашають вулиці міста. Під час екскурсії «Героїчна Одеса» все це можна дізнатися та відчути.

А ще… А ще міни робили у банках з-під халви, а гранати у пляшках з-під шампанського. І батареї для радіостанцій партизани примудрялися купувати у румунів, і шифрування з розвідданими на Москву передавали добірним матом, а німці, навіть сповикувавши їх, не в змозі були зрозуміти сенсу.

А ще в Одесі за два з половиною роки окупації ні на день не припинявся опір ворогові, незважаючи на те, що румуни та німці знищили тут близько 220 тисяч людей.

І ще є тисячі фактів та імен про війну, про революцію, про подвиг, які змушують нас і без жодних екскурсій пишатися своєю Одесою.

Це дуже красиве та сильне місто. Приїжджайте, ми проведемо вам саму ненудну екскурсію містом-героєм, і ви полюбите героїчну Одесу так само сильно, як любимо її ми.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська.

Фотографії екскурсії “Героїчна Одеса”

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити