Екскурсія по Одесі для одеситів

Экскурсия по Одессе для одесситов

Якось наш керівник та ідейний натхненник Олександр Бабич проводив чергову екскурсію Одесою. Погодьтеся, для екскурсовода це нормальне заняття. Та й екскурсія була звичайнісінька – «Курйози Одеси». Слухачами була приємна компанія (дві сім’ї з дітьми).

На запитання: “А ви звідки?” вони якось «стрибнули з ринку» (вибачте за сленг). І черв’ячок сумніву почав точити нашого Олександра майже відразу, а до середини екскурсії і зовсім майже згриз ідейного натхненника. Прокололися «гості» на тому, що надто голосно дивувалися, захоплено цокали язиком і охали… Коротше, Олександр мав рацію: вони були одеситами!!!

Добре начитаними, ерудованими, що люблять наше місто (і діти у них виявилися такими самими). Зрештою, екскурсовод  гості залишилися задоволені один одним. Більше того, розлучилися друзями, і вони записалися ще на дві екскурсії до нас! Приємно, чорт забирай!

Ми завжди отримуємо море задоволення від екскурсій Одесою, проведених саме для одеситів. На прогулянку записуються батьки з дітьми та бабусі зі своїми дідусями, були іменинники з гостями та товариші по чарці з друзями, були веселі студенти та сумні (до якогось моменту) колеги по офісу… Та кого тільки не було! Незмінним залишається результат: одесити відкривають для себе Одесу!

Вам варто сходити на екскурсію Одесою для одеситів. Хоча б тому що навіть у знайомих вам місцях (Приморський бульвар, Дерибасівська, Катерининська, Шахський палац), ми покажемо вам не менше десятка небачених вами раніше об’єктів (кожному з яких не менше 100 років) і розповімо не менше 50 невідомих раніше фактів про Одеса.

Ну що, одесити, прогуляємось містом!?!?

Ми віримо в Одесу і вона нас ще жодного разу не підводила.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська.

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити