Екскурсії по Одесі

Замовляйте прямо зараз

Екскурсії по Одесі

Наше єврейське щастя
Екскурсія єврейською Одесою

Екскурсії по Одесі

Скандали, інтриги … старої Одеси
Екскурсія про контрасти Одеси

Екскурсії по Одесі

Двірники підмітають подвір’я…
Екскурсія одеськими подвір’ями

Екскурсії по Одесі

Тільки не треба нам розповідати…
Екскурсія Одесою для одеситів

Екскурсії по Одесі

Весело про смішне
Історія одеського гумору

Екскурсії по Одесі

І тут Остапа понесли
Екскурсія одеськими кладовищами

Екскурсії по Одесі

Високо сиджу, далеко дивлюся!
Екскурсія про градоначальників Одеси

Екскурсії по Одесі

Разом весело крокувати
Екскурсія для дітей

Екскурсії по Одесі

Незвичні екскурсії
незвичайною Одесою

Ми закохуємо людей в Одесу – ось така у нас професія, хобі, місія і робота. І ми в «Тудой-Сюдой» любимо свою роботу.

Кожен день, відправляючись проводити екскурсії по Одесі, ми чекаємо на відкриття. І жодного разу це місто нас не розчаровувало. Щодня і щогодини воно дарує нам: нові знахідки в старих двориках, вишукані завитки на стінах двохсотлітній палаців, незвичайні фрази своєрідної одеської мови і відкриті емоції одеситів та гостей Південної Пальміри.

Ви думаєте, що екскурсія – це біжить перед вами зануда гід з його монотонним бурмотінням: «Подивіться направо – Подивіться наліво …». А ось і не так! Коли ми ведемо дитячу екскурсію, ми говоримо з нашими дітками їхньою мовою. Коли ми говоримо про таємниці одеських катакомб, ми говоримо про це безпосередньо в Музеї одеських катакомб або в незвіданих «диких катакомбах». Коли ми ведемо вас на одеські базари, то вас там будуть щедро пригощати справжньою бринзою, салом і вином зовсім справжні одесити.

І тільки в «Тудой-Сюдой» на екскурсіях з вами будуть розмовляти не просто екскурсоводи, а справжній Пушкін, Котовський, Сонька Золота Ручка та інші персонажі одеської історії.

А ось екскурсії «Наше єврейське щастя» (Екскурсія Єврейська Одеса), «Повз Тещину домівку» (Екскурсія Кримінальна Одеса), «Понаїжджало тут!» (Екскурсія Багатонаціональна Одеса) – це вже плоди довгих сидінь в архівах та музейних запасниках. Це ретельно відібраний і просіяний, цікавий фактаж. І вже точно він не з надр Інтернету… Тут ми вигідно відрізняємося від наших милих конкурентів))). Одеські анекдоти і фрази, також як і пісні про Одесу, які представлені вашій увазі на нашому сайті в розділі «Про історію і про Одесу», ми не складали самі та не брали в Інтернеті, ми їх слухали і записували на вулицях цього чарівного міста. Оці сидіння над книгами і документами дали нам можливість висловлювати свою точку зору та ділитися своїми знаннями в розділі «Про історію». Сподіваюся, що цим, ми зможемо вас переконати в історичній достовірності всіх наших екскурсій. Ці ж знання ми з успіхом експлуатуємо, коли організовуємо для туристів та одеситів різноманітні квести й міські ігрища.

Особлива наша гордість це ціла низка авторських екскурсій, яку ми розробили і проводимо спеціально для одеситів – гурманів міської історії. І тут ми щодня можемо хвалитися новими знахідками.

Приїжджайте до нас в Одесу, і ми Вам розповімо про Одесу те, що Ви напевно не знали! Ми Вам покажемо те, чого Ви ніколи не бачили! Ми Вам це зробимо так, що Ви цього ніколи не забудете! Ми вас поселимо, нагодуємо і покатаємо так смачненько, що вам буде не соромно про це розповісти на роботі старшому менеджеру. А, головне – ми проведемо для вас незвичайні екскурсії по незвичайній Одесі. І ми зможемо закохати Вас в нашу Одесу назавжди. Ми і самі закохуємося в це місто щодня і щогодини. Ходімо з нами!

Ми Вам розповімо за всю Одесу!

Розклад екскурсій Одесою

Замовляйте прямо зараз

Ставимо вас до відома, щоб не ставити себе в безглузде становище:
— Групи будуть компактні;
— Попутники будуть адекватні;
— Екскурсоводи будуть креативненькі;
— Водії намиста будуть тверезенькі!

Записатися варто раніше, а розрахуватися можна пізніше (тобто — на місці).

Особисте прохання: якщо записалися, але передумали (ось зараз, за однієї цієї думки, вся скорбота єврейського народу в мене виразилася на обличчі) попередьте нас дзвінком про відмову. Адже ми заради вас вже відмовили решті прогресивного людства…

Сподіваємося на швидку і неодмінну зустріч!!!