Екскурсія «Центром культури вина Шабо» з дегустацією

«Шум, суперечки – легке вино
З льохів принесено…»

Винний тур до Шабо Тривалість:
8 годин

Винний тур до ШабоСтоимость:
1200 грн – дорослий
850 грн – дитина до 12 років

Винний тур до ШабоТип:
Автобусно-пішохідна

Екскурсія по «Центру культури вина Шабо» з дегустацієюВи ж не збираєтеся прожити найщасливіші дні свого життя тверезими? Ні? Отже, треба додати яскравості у ваше і без того ненудне перебування в Одесі.

Традиційно для наших екскурсій сумісний процес отримання задоволення із процесом інтелектуального збагачення.

Перекладемо це нормальною мовою: «А давайте трохи вип’ємо в приємній і розумній компанії»!

Після кількох днів роботи поспіль організму потрібно відпочивати. Для цього у тижні існує пара днів; як правило, це кошерна субота та православна неділя. Після кількох робочих місяців організму належить трішки більше вихідних, і він починає відчувати святу відпустку. І коли ви вже перевтілюєтеся в рід особливо щасливих homo sapiens turistikus, то просто зобов’язані поїхати до Одеси, де відпочинок буде всебічним, а головне веселим.

Насамперед після дороги потрібно розслабитися, і ось тут ми пропонуємо поїздку на винний завод Шабо, де ви зможете ознайомитися з Теорією Культурного Пиття.

Постає питання: “А це цікаво?”

Відповимо: «Таки да!!!»

З невідомих наук причин вважається, що в окремі дні календаря пити корисно і весело і навіть необхідно, а в інші — сумно, безблагодатно і взагалі алкоголізм. Поїздка до Одеси входить у ті дні, коли трошки випити кориснонеобхідно!

Можливо, багато хто з вас думає, що виробництво вина відбувається саме таким способом, як усім нам показав Адріано Челентано років 20 тому у фільмі «Приборкання норовливого».

экскурсия в шабо

Екскурсія до Шабського центру культури вина

Але ми вам ротом відповідаємо, що все не так просто, як здається особам, які культурно споживають!

В Одесі кажуть: «Через цю п’янку ніколи випити склянку вина». Але якщо вже ви надумали відвідати наші краї, де виноробництвом займалися споконвіку, то буде грішно не знайти часу для екскурсії на відвідування перлини українського виноробства – Шабо.

Що вас чекає у центрі культури вина Шабо:

Центру культуры вина ШабоЦікавість номер раз – старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому; древній хересний підвал; гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п’яти та дев’яти метрів під землею.

Вражений номер двас – незвичайний музей-лабіринт із загадковими стародавніми міфами.

Розважантус трис – кінозал, в якому ви побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардана, швейцарського винороба.

Пізнавальна частина – величний коньячний двір із дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; унікальний шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом; сучасний Цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутилювання та збереження природних властивостей вина.

І, звичайно, довгоочікуваний хепі-енд екскурсії – знайомство з продукцією ТМ «Шабо» у кришталевій дегустаційній залі, що розташована на «мінус п’ятому» рівні під землею серед бочок.

Ой, вей!

Екскурсія по «Центру культури вина Шабо» з дегустацієюНевелика порада для дам: не забудьте взяти фотоапарат, бо там стільки шикарних пейзажів (фонтан, альтанка, місток і таке інше), що можна буде ставити нову аву в соцмережах щодня, на заздрість сусідок-дачниць.

Секретна порада для дамовласників: поки їхатимете на завод, постарайтеся вирахувати непитущого і надалі тримайтеся його. Є ймовірність, що при дегустації його вино може перекочувати до вас, і ви зможете на повний зріст насолодитися витонченим смаком чудового еліксиру. Щоб ви були здорові сто років!

З.Ы.: А можна для порівняння відвідати 2-3 заводи за 2-3 дні. Отож печінка порадіє…

У програмі туру:

  • Дорога в Білгород-Дністровський(2 години)
  • Екскурсія фортецею. Вільний час. Переїзд до Шабо (2 години)
  • Екскурсія-дегустація в Шабо (2,5 години)
  • Дорога назад

* при індивідуальному замовленні можливий тур тільки в Білгород-Дністровський або лише до Шабо за індивідуальною програмою..

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська.

Також ця екскурсія входить до складу“Екскурсія до Білгород-Дністровської фортеці”

Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом – 1200 грн за взрослого и 850 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

Місце початку екскурсії – Соборна площа, 3, біля входу до Спасо-Преображенського собору.

Подивитись на карті (посилання на карту)

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити