Екскурсія про градоначальників Одеси

Високо сиджу, далеко дивлюся!Нам гріх скаржитися! Ми не знаємо, чи може пишатися своїми градоначальниками Моршанськ (а де це?), але ж Одесі завжди на керівників міста (за малим винятком) щастило. Хоча навіть ці «виключення» вносили певну радість у наші сірі будні: було з кого поржати! Про них ми також можемо поговорити під час екскурсії.

Але ми не про ціх! Нам миліші Рішельє та Ланжерон, Воронцов та Дерибас, Маразлі та Коцебу, Крузенштерн та Толстой. А ще в історії Одеси були Тотлебен, Пустошкін, Анненков, Строганов, Казначеєв, Інзов, Бухарін, Гудін-Левкович та інші, інші, інші…

Ну як про таких не розповісти на екскурсії! Як не показати ті будинки, де вони мешкали в Одесі!? Як не згадати їхні славні діяння у нашому чарівному місті!? Ну хоча б для того, щоб порівняти з діями нинішньої влади (не до ночі буде згадано – тьху-тьху-тьху). Пам’ятається, ще Ленін колись розмірковував про роль особистості історії. Ось і ми під час цієї екскурсії Одесою можемо поговорити про роль особистості в історії Одеси.

А з особистостями нам щастило! Але це ми вже повторюємось… Стоп! Продовжимо про них під час екскурсії «Генерал-губернатори та градоначальники Одеси».

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська.

Фотографії з екскурсії про градоначальників Одеси

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити