Екскурсія-подорож «Слідами чумаків та козаків»

Екскурсія-подорож «Слідами чумаків та козаків»

Це унікальна українська історія автентичних етапів заселення Одеси та наших південних степів. І цікаво в ній те, що кожне місце, історія та локація цієї пригоди будуть справжніми, непідробними, із 250-річним віком. Тож давайте вирушимо за Куяльницькою сіллю дорогою чумаків. Пізнаємо разом українську історію Одеси.

Наше місто побудоване з каменю-черепашника, який тут видобували козаки. Тому для початку ми пропонуємо відвідати катакомбні житла 18 століття, місця старовинного видобутку каменю. Цікаво те, що сьогодні, у ХХІ столітті, у них досі живуть нащадки козаків. Наслідуючи уздовж маршруту легендарного тростинного трамвая, ми зазирнемо на козацький цвинтар, де досі збереглися кам’яно-рубані козацькі хрести 18-го століття. Проїдемо степом у міжлиманні, де протягом 500 років пролягав Соляний чумацький шлях. Звідси їхні воли розвозили сіль по всій Україні.

У «Музеї Козацтва» ми дізнаємося багато нового з козацької історії та козацького побуту. А, завершимо подорож гостинним прийомом та смачним обідом в українській етно-садибі «Козацька батьківщина» у селі Маринівка. Прямо від воріт поринемо в щиру, яскраву, невимушено атмосферу добра, затишку, яскравої етніки.

У програмі – зустріч-частування домашнім перваком «Іринівка», бутерброди з салом-огірочком, огляд старовинної бабусиної етно-хати, щедрий домашній обід, українські пісні, перевдягання та фотографування в українських костюмах, майстер-клас з плетіння ляльок-мотанок та трав’яний чай для гарної дороги назад.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська

Маршрут (плановий)

Початок подорожі
10:30-11:00 Розповідь про козацьку історію у «Музеї Козацтва».
11:00-12:20 Переїзд маршрутом легендарного очеретяного трамвая

Огляд залишків хрестів на козацькому цвинтарі

Відвідування катакомбного житла

12:20-12:50 Переїзд по міжлиманню до Іллінки
12:50-13:40 Куяльницький лиман (фотографування, збирання солі)
14:00 Приїзд до етно-садиби у Маринівці
14:00-17:00 Зустріч, частування, обід, перевдягання, майстер-класи, пісні
17:00-18:00 Дорога додому

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити