Арт-обід в Одеському дворику

Їсти з розумомУ легендарному одеському дворику на вас чекає обід у найкращих одеських традиціях

Довгі, як життя, щедро накриті столи… Одеський форшмак та цаці, гефілте фіш та ікра із синеньких, смажені бички та глоська…. Біндюжники привезуть воду (чи щось міцніше), а музичний колектив розучить і заспіває з вами пісні Утьосова.

“Жителі двору” супроводжуватимуть бенкет. Пропонуємо провести обід у шикарній компанії Рози, Ізі та Борі (професійні ведучі) – корінних одеситів, гострих на слово і, як і всі в Одесі, смішних.

«Доброго вечора шановні одесити та гості нашого міста! ШОБ ВИ НАМ БУЛИ ЗДОРОВИ! Запрошуємо вас на наш святковий обід у одеському дворику! У нашому дворику завжди було тихо, мирно та спокійно. І як завжди казав  Із третього поверху, квартира трохи ліворуч, пройдете два кроки на права, три кроки на ліво і за рогом….». А далі на вас чекає застілля, повне гумору, колориту та запальних пісень. І таки приємного апетиту.

Замітка

Будматеріалу в Одесі не було, ані каменю, ані дерева. Але був вапняк просто під ногами. Із нього і будували. Виділяла держава квадрат землі. У центрі копали, утворюючи штольні. З каменю, який дістали, по периметру зводили будівлю. Так і утворювалися один за одним, стіна до стінки, одеські двори – центр соціального життя міста.

Їсти з розумом

Можливі формати:

  • обід з розважальною програмою
  • фінал екскурсії чи квесту
  • театралізація екскурсії

Можливі фуршетний, банкетний та коктейльний варіант виконання.

Розмір групи:

от 20 до 80 гостей

Фотографії з арт-посиділок в Одеському дворику

Замовити арт-посиденьки «Їсти з розумом»

Замовлення тематичних корпоративних заходів можливе лише в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть первинну консультацію та підготують комерційну пропозицію та бюджет за вашим запитом. Телефонуйте чи пишіть нам!