Вишуканий таємний вечір для обраних

Таємниця масонського орденуЗапрошуємо вас на протокольний французький банкет, виконаний у стилістиці таємних масонських зборів найкращим в Україні кейтерингом Figaro. В інтригуючій атмосфері оздоблення залів одеських палаців пропонуємо дізнатися про таємні знаки масонського ордена в Одесі та бути прийнятими до масонської ложі особисто «Ідеальною людиною».

Напередодні ви отримаєте таємне послання – запрошення у вигляді циркуля та засекречений текст із зазначенням місця зустрічі.

На вході до зали офіціанти запропонують вам ігристі вина з бронзовим пилом та сирне асорті на шпателі, що, за задумом масонів, символізує будову світу.

Приглушене світло, канделябри, класична музика. Доповніть свій образ у костюмерній доби XIX століття, сфотографуйтеся в атмосфері старовинних залів і вирушайте насолоджуватися вишуканим банкетом. У таємні знання про традиції масонської ложі вас присвятить головний знавець одеських масонів, історик Віктор Савченко. Вечір завершиться обрядом посвячення.

Замітка

А Ви знаєте, що пам’ятник Дюку де Рішельє на вершині Потьомкінських сходів насправді є найбільшим символом масонства у світі? Його ще називають «Пам’ятником ідеальній людині». Вірогідно відомо, що Дерибас, Де Волан, Ланжерон, Рішельє, Кобле, Воронцов та інші градоначальники Одеси були масонами. Це пояснює той факт, що Одесу створювали та передавали з рук в руки дбайливо, як дорогоцінну перлину. У місті збереглося безліч символів та таємниць масонського суспільства.

Таємниця масонського ордену Можливі формати:

  • вишукана гала-вечеря

Розмір групи:

от 60 до 150 гостей

Фотографії «Містерія масонського ордену»

Заказать «Таємниця масонського ордену»