Авторські екскурсії для одеситів

Авторські екскурсії для одеситів

Кілька років тому, ми вивісили на сайті лише одну екскурсію для одеситів. Назвали її «Тока, не треба нам розповідати…» (Екскурсія Одесою для одеситів) і сіли чекати, що буде.

До нас ніхто з наших колег та конкурентів не працював цілеспрямовано для мешканців нашого міста. І тому ризик був. Аж надто сильний в одеситах місцевий патріотизм і впевненість, що їх ніхто не зможе здивувати знаннями про ЇХ МІСТО. Крім того, одесити себе утримують думкою: «Я на екскурсію Одесою завжди встигну. Куди вона – Одеса, дінеться!?»

Не скажу, що «аборигени» нам одразу повірили та побігли на наші екскурсії. Але ми вірили в успіх підприємства, а головне ми дуже хотіли розповідати саме одеситам про Одесу.

А потім запрацювало «сарафанне радіо», і народ пішов! Хтось збирав свою компанію та з нами проводив вихідний; хтось записувався на екскурсії містом зі своїм колективом наприкінці робочого тижня і так «чистив мозок» після трудових буднів; хтось брав своїх дітей та дітей своїх сусідів, щоб відірвати тих від комп’ютера та витягти на вулицю…

Як би там не було, але ми змогли переконати недовірливих та скептично налаштованих краєзнавців-самоучок, що ми знаємо про Одесу трохи більше, ніж вони.

Для того щоб знати набагато більше, ми стали розробляти нові маршрути. Ми навіть наважувалися проводити екскурсії на задану Вами тему або по заданому району. У якийсь момент ми відчули приголомшливе задоволення від живої змагальності, яка відбувається під час таких прогулянок з вами. Крім того, кожна така екскурсія давала нові історії, факти та знання про Одесу.

Ця сторінка сайту призначатиметься в першу чергу мешканцям Одеси. Тут екскурсії для «гурманів», які ми подаватимемо з легкістю та невимушеністю фахівців (але, не зануд).

Покуштуйте по-одеськи смачненького!

Авторські екскурсії від Тудой-Сюдой

Замовляйте прямо зараз

Спеціально для «просунутих» одеських знавців ми підготували нові, авторські, тематичні екскурсії від найкращих гідів «Тудою-Сюдою».

Екскурсію можна замовити у будь-який зручний для вас час.

Вартість будь-якої пішої авторської екскурсії – від 1200 грн. на всю вашу компанію, сім’ю, мішпуху, колектив та від нас пляшка шампанського у подарунок.

Якщо хочете ще й поїздити, трохи дорожче, але не сильно. Тут вартість буде залежати від розміру автобуса.

Ви ще грієтесь біля батареї? Виходьте надвір, ми вам розповімо щось новеньке за вашу улюблену Одесу!