Екскурсії з елементами театралізації

Кожна екскурсія може бути проведена з елементами анімації-
невеликими театральними сценками на тему екскурсії.

Екскурсії з театралізаціями

На літературній прогулянці ви можете пройтися вулицею з Пушкіним, на «бандитській» – з морячком Сонькою або її тезкою, Золотою Ручкою, в катакомбах – з партизаном чи компанією контрабандистів.

І тут же, випадково, у старому дворику зустрітися з картковим шулером або наперсточником, компанією веселої пересипської шпани на чолі з Мишком Япончиком, тіткою Песею та дядьком Яшею. А в катакомбах на вас із темряви може з-за рогу вийти німецький патруль чи група підпільників.

Розмір групи:

від 3 до 300 гостей

Наші найпопулярніші та улюблені театралізації:

Екскурсії з театралізаціями

Одеська матуся Іда зі своїм синочкой Додіком

В одеському дворику гурт стає свідком класичної лайки єврейської матусі тітки Іди зі своїм синочком Додіком. Вона на чому світло дорікає йому за відмову від їжі, пригощає своїми делікатесами гостей. Додік у неї видний хлопець і вона все ніяк не може підібрати йому гідну наречену, уж скільки переглянула.

Поетичні буріме в компанії Олександра Сергійовича Пушкіна

Запам’ятаєш чудову мить: перед тобою з’явиться ВІН! Ну, не справжня, але 100% копія зразка XXI століття. А далі все у віршах! А може, ще й під звуки скрипки та келих шампанського.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Йдемо до Оперного театру

Дізнаємося від оперної діви про те, чому першим наказом Де Рішельє було створення Театру.

Шулер із Молдаванки

Щире захоплення викликає фокусник-шулер дядько Жора (людина із зовнішністю «наркомана-катали», але з пальцями Коперфільда ​​та мізками випускника Гарварда), якого в наперстки намагаються обіграти туристи з усього світу. А які він їм фокуси показує! І так кільця знімає з цирлів милих панянок, шо вони таки не помічають… Кільця повертаємо)))

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Вуличні музиканти

Чисто одеські биндюжники «випадково» виникають в одному з відвідуваних туристами одеському дворику… Вони познайомлять гостей з азами одеської мови, а потім насолодять їх слух найпопулярнішими одеськими пісеньками.

Реальна катакомба ХІХ століття

Чого тільки не було в катакомбах – і злодійські малини, і життя партизанів, і схрони контрабанди. Ненадовго спускаємося під землю, знаходимо ящик «контрабандного» алкоголю та закусок.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Остап Шор… ой, Остап Бендер

Перетворення прототипу на героя. А чому б і ні. Одеса Остапа Бендера це джерело гумору та знань. Історичний прототип Ося Шор, розповівши про себе, легким рухом руки перетвориться на легендарного героя. І співаючи «Біліє моє вітрило так самотньо»…. піде в далечінь, до Одеси.

Двірник та містовий

Саме двірник знав за всю Одесу все, за кожного мешканця двору, де, коли і з ким той водився, коли додому повернувся. Вони відчиняли та зачиняли ворота у двір, на тому й заробляли. Зустрічаємо одеського двірника, усвідомлюємо хто ми й звідки, інакше він не пропустить і здасть Городовому. А там без винагороди не втечеш.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Діалоги Буніна та Цакні

Пропонуємо вам підглянути в «замочну свердловину» дуже особистих стосунків Івана Буніна та Ганни Цакні. Дізнатися ті рядки, які вони писали один одному в особистому листуванні. Романтику, трагізм та гумор їхніх стосунків. Адже це саме Бунін забув наречену у церкві після вінчання, захопився розмовою з тестем і пішов із ним разом.

Міні-дегустації

У дворику на маршруті екскурсії або на її завершення на вас чекає міні-дегустація наливок з бутербродиками з салом і тюлечкою. Ммммм, пальчики оближеш.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Ідалія Полетика

Єдина жінка, яку так не злюбив Пушкін. Вона розповість їхню історію “кохання”.

“Да, да, ведь ревности припадки —
Болезнь, так точно, как чума,
Как черный сплин, как лихорадка,
Как повреждение ума.
Она горячкой пламенеет,
Она свой жар, свой бред имеет,
Сны злые, призраки свои.
Помилуй Бог, друзья мои!
Мучительней нет в мире казни
Ее терзаний роковых…

Хлопчики Петя та Гаврик

Головні герої повісті «Біліє вітрило самотнє», хлопчаки Петя та Гаврик навчають гостей старовинної гри в биту великими старовинними монетами. Вони ж роздадуть “свіжі одеські новини”.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Грек торговець

Граємо з цим високоповажним громадянином у перевертні античних головоломок. Потрапляємо до нього на підпільну дегустацію – пригощаємось “контрабандним” вином.

Старий єврей

Вгадуємо ціни на дореволюційні товари. Продаємо перехожим таке, що й самим не треба, але продати щось хочеться.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Попандопуло

Зустрічаємо відомого персонажа-одесита Попандопуло, розігруємо сценку, танцюємо степ – «в той степ»

Еллочка Щукіна

Словник Вільяма Шекспіра за підрахунком дослідників складає 12 000 слів. Словник негра з людожерського племені «Мумбо-Юмбо» складає 300 слів. Еллочка Щукіна легко і вільно обходилася тридцятьма». Ось і спробуйте її зрозуміти та провести діалог її мовою.

Екскурсії з театралізаціями
Екскурсії з театралізаціями

Грабіжники по-одеськи

У легендарному одеському дворі гурти стикаються з бандитською малиною. Місцеві авторитети зібралися побазарити, і ніяк не чекали на непроханих гостей. Коли розпал пристрастей зросте, на подвір’я з’явиться Король (Японець) і розповість громадянам та авторитетам, що так в Одесі не водиться.

Партизани під землею

У залі партизанської стоянки зіткнемося із партизанами. Вони проводять із гостями інтерактив – вчать азам виживання під землею, оцінюють їхні знання.

Екскурсії з театралізаціями

Ми можемо «оживити» театралізацією практично будь-яку популярну екскурсію містом.

Ну і, звичайно, фантазія наша настільки безмежна, а знання історії настільки глибоке, що театралізацію в Одесі ми можемо придумати будь-яку. Якщо треба, і пам’ятники оживимо, щоб Ланжерон заговорив особисто!

Такі зустрічі можуть «випадково» відбутися на легендарному Привозі, у стінах Оперного театру, у палаці Толстих чи на порозі Воронцовського палацу, на Тещиному мосту чи підпільному казино.

Відео з екскурсій із театралізаціями

Фотографії з театралізованих екскурсій

Замовити театралізовану екскурсію