Кулінарний майстер-клас з одеської кухні

Кулінаріум «Самий Цімес»

Пропонуємо гостям взяти участь у майстер-класі з приготування кулінарних одеських смаколиків від найкращих господарок. А приготовленими стравами накрити собі ж обідній стіл.

На станції «Одеські закуски» дізнаєтесь, як правильно накрутити форшмак та баклажанну ікру. У сковорідках-формовках позамішуємо і посмажимо биточки з тюлечки. Ца-ца у фритюрі та казан мідій. І, звичайно ж, все це буде вами з’їдено під найсмачніші наливки.

Для участі в майстер-класі гостей ділимо на команди, кожна з яких готує свою страву або невеликими порціями страв. Обслуговують обід офіціанти у тільниках. Обід проходить у стилізованій атмосфері, з відповідним текстилем та декором, під одеські наспіви та гострі жарти професійних ведучих-гумористів.

Замітка

Одеські господарки знаєте шикарно знаються на кулінарії. Оселедець із дна бочки нізащо не подадуть на стіл, адже він не має товарного вигляду. Візьмуть за та перекрутять на форшмак, а куплять на кулі на Привозі. Навіть воду не з фонтанів у шахраїв-біндюжників відрізнити могли і говорили «не фонтан!».

Кулінаріум «Самий Цімес» Можливі формати:

  • тематичний обід-тимбілдинг

Розмір групи:

от 30 до 80 гостей

Фотографії з майстер-класу «Найцімес»

Замовити майстер-клас «Найцімес»

Замовлення тематичних корпоративних заходів можливе лише в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть первинну консультацію та підготують комерційну пропозицію та бюджет за вашим запитом. Телефонуйте чи пишіть нам!