Екскурсія (тур) у Вилковому

На гондолі від Вилкового до Венеції Тривалість:
14 годин

На гондолі від Вилкового до ВенеціїВартість:
1350 грн.
1250 грн. (дитина до 12 років)

На гондолі від Вилкового до ВенеціїТип:
Автобусно – Пішохідна

Екскурсія (тур) у ВилковомуЯкось після відвідин Вилкового ми переконалися, що Вилкове – це українська Венеція! Потім ми побували там ще кілька разів, звозили туди своїх друзів та родичів своїх друзів, і прийшли до думки, що Вилкове краще за Венецію! А головне – Вилкове ближче.

Там, у цій Венеції, і половини немає того, що можна побачити у Вилковому: це широкий Дунай та вузькі, заплутані, затишні ерики; три врожаї полуниці та вино Новак; «Нульовий кілометр» та вихід у Чорне море (чисте та живе); вилківські полуничний та рибний базари; плантації очерету з дикою живністю і добрі вилківчани, що гуляють своїми дерев’яними кладочками від будинку до будинку і від магазину до паркану; довгі човни, що запливають у двори; і… автомобілі, яким незатишно від такої великої кількості плаваючих конкурентів!

Важко описати відпочинок у Вилковому двома словами на сайті. Це треба побачити. Ось ми і запрошуємо всіх на екскурсію Вилковим!

Там ви все це побачите одразу за один день. Захочете залишитися на ніч (ну мало, як на вас Новак подіє) – так заночуєте в затишних зрубах прямо на одному з малесеньких острівців. Поїдьте вилківської юшки та гарного м’яса.

А на ранковій зірці ще й рибу половіть прямо з балкона власного номера. Ви можете вийти з будиночка, зробити два-три кроки і тут же закидати снасть… Ви можете сісти на гарний човен, відплисти в один із дунайських ериків і тихо ловити на самоті… Ви можете на катері помчати по одному з дунайських рукавів. дельти і опинитися там, де є риба, але немає людей… Де ви таке ще бачили?

P.S.: Так, тут на екскурсії у нас народилася ідея, а давайте Венецію називати “Італійське Вилкове”!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська, англійська.

Фотографії з екскурсії у Вилковому

Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом – 1350 грн за дорослого та 1250 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

Місце початку екскурсії – біля центрального входу до Залізничного вокзалу за адресою пл. Привокзальна, 2

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити