Дякуємо за ваші відгуки!

Ви також можете почитати або залишити відгуки в соціальних мережах:

TripAdvisor

Вже вдруге користуємося  Вашими послугами  .Надзвичайно задоволені,  все максимально позитивно, доступно, цікаво.Катакомби дивуються і чарують, а гастротур сьогодні взагалі відкрив нові смачнющі сторони Одеси.Велике дякую.Залишайтеся такими ж крептивними і доброзичливими

Лідія27 липня 2019

Звернулися до Туди-Сюди за рекомендацією туристів, які вже відвідали екскурсії агентства, і залишилися дуже задоволені! Велике спасибі професіоналу у своїй справі і просто дуже приємній та щирій людині – гіду Наталі за захоплюючі 3 години, які пролетіли, як одну мить. Дякуємо Вам за цікаві факти про кримінальну Одесу, захоплюючі історії та колоритний гумор! 🙂

Аліна6 серпня 2019

Останній день відпочинку в Одесі (07.08.2019р.) був просто супер! Через деякий збіг обставин ми не змогли потрапити на заплановану екскурсію. Але завдяки екскурсоводу Ганні Ротар та менеджеру Павлу ми потрапили на іншу екскурсію “Кримінальна Одеса”, яка нам ну дуже сподобалася!!! ТАКІ ТАК, Аня – СПЕЦ, ДОКА у своїй справі! Багато історичних фактів, переплетених із одеськими анекдотами, жартами. Було дуже цікаво! Величезне вам спасибі! Ну і звичайно ж, подяка Олександру БАБИЧУ – дякую, що Ви є! Людмила, Олексій, м. Первомайськ Миколаївської області.

Людмила9 серпня 2019

Хочу висловити вам подяку за чудову екскурсію, наша компанія складалася з докторів різних регіонів України, які приїхали на конференцію до прекрасного міста Одеса та були всі одностайно задоволені професіоналізмом вашого гіда Анни Квятковської та водія Сергія, яким ми приносимо окреме захоплення та вдячність!!

Артем25 серпня 2019

24 серпня були на автобусній екскурсії від Дюка до люка, гід Тетяна. Прекрасний гід, рекомендую! Екскурсія відбулася на ура. Тетяна, розповідаючи історичні події Одеси, супроводжувала їх цікавими та гуморними одеськими історіями, якими так багате Ваше місто. Дуже дякую, що допомогли перейнятися красою, колоритом і духом Вашого міста.

Юлія26 серпня 2019

Дякуємо за чудові, яскраві, насичені враженнями вихідні “Тудой-Сюдой”!
Все почалося з дзвінка менеджера Людмили (Ludmila Lukyanets), яка по кроках, враховуючи всі побажання нашої групи з 18 осіб, терпляче та професійно чарувала чудовий дводенний тур – трансфер, готель у самому серці Одеси, смачні сніданки, обіди, екскурсії – все чітко, вчасно, без зайвих витрат часу! Задоволеним залишився кожен, дякуємо!!!!!!
Величезна подяка чудовій, хоризматичній, професійній гіду Ганні Купрій, яка зачарувала та закохала в Одесу кожного (від 3 до 76 років) учасника нашої групи! Екскурсії жодного разу, в жодному місці не продублювали одна одну! Було дуже цікаво, вразливо, захоплююче, 2,5 години пролітали на одному диханні! Вражень безліч, у кожного залишилося бажання повернутися…
Дякуємо “Туді-Сюді” за незабутні враження!

Наталья30 вересня 2019

Досить часто організовую поїздки для свого колективу, з гаслом “Жити треба так, щоб депресія була в інших!”. Об’їздили Україну майже вздовж і впоперек, а ось до Одеси разом ніколи не їздили (Одеса моє рідне місто, і я в ньому буваю часто).
І ось, наважилися. Дуже хвилювалася чи всім сподобатися моя Одеса. Промоніторувавши сайти інтуїтивно зупинилася на турагентстві “Туди-сюди”, подумавши, що з такою назвою не може бути не цікаво. Інтуїція мене не підвела. Чудовий сервіс: комфортний автобус, милий професійний водій Женя та чудовий екскурсовод – Анна. Окрім цікавої інформації іскрометний гумор (народ буквально ридав від сміху).
Спасибі вам велике!!!
Якщо Одеса, то тільки Ви!
Успіху та процвітання!

Анна2 листопада 2019

Чудеса трапляються – якщо в них вірити!
Це якесь незвичайне .. чи ні, саме звичайне везіння! Коли Доля, щедрою рукою роздаючи милості, зводить із чудовими людьми. Я кожну таку зустріч розцінюю як Дар! Невимовне почуття гордості за те, що Місто наше має таких дітей, що так люблять його, так добре знають, і так щедро діляться і тим і іншим з усіма, хто цікавиться… Анна Купрій.. Кладезь найцікавішої інформації та море чарівності! Наша щира подяка Вам та надія на нові зустрічі!
Одеса-Ізраїль. Світ тісний. Всі свої!)))

Олена Булдакова18 жовтня 2019