Екскурсія до Музею партизанськой славиЯк професіонали (і люди кришталево чесні) ми повинні визнати: більшість екскурсій по Одесі схожі одна на іншу – ми водимо і возимо наших гостей по Одесі, і, показуючи щось за вікном автобуса, розповідаємо різні цікаві історії. Добре, але …

Але є одна така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Вона така одна! Це екскурсія в одеські катакомби.

{jcomments on}

 

Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка. Але якщо загальна довжина Римських катакомб – близько 500 кілометрів, а Паризьких – близько 300, то одеські катакомби протягнули свої похмурі щупальця на 2,5 тисячі кілометрів. Це самі загадкові, складні й заплутані рукотворні печери в світі. У XIX столітті катакомбами з успіхом користувалися контрабандисти і розбійники; в ХХ – революціонери і партизани; в ХХІ – бомжі і…  Але, ми не про те…

Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідоцтва та документи багатьох драматичних і героїчних подій. Ніхто (навіть ми) не знаємо всіх коридорів і галерей цього лабіринту. І думаємо, до кінця так і не дізнається ніхто. Але нам і не треба. Ми туди і не підемо! А підемо туди, де вже були і де вже знаємо все. І вас за собою поведемо! Хочете?

Тоді, ласкаво просимо на екскурсію в знамениті одеські катакомби!

Одесmкі катакомби, одеські партизани. ЕкскурсіяТут для вас від нас є два варіанти. Одеські катакомби – одеським контрабандистам

Перший – екскурсія в унікальний музей одеських катакомб. Розташований він під Одесою (у прямому і переносному сенсі), тобто під землею, і у міській межі (в селі Нерубайському). Такого музею немає ніде в світі (просто тому, що таких катакомб немає більше ніде). Під час цієї двогодинної екскурсії ви зможете побувати безпосередньо в галереях катакомб, де добували будівельний камінь «ракушняк» і ви дізнаєтеся все, про каторжний процес каменевидобування; ви дізнаєтеся як жилося під землею катакомбним жителям; ми розповімо легенди й казки підземного світу; вас відведуть на партизанську стоянку Нерубайських катакомб.

Другий варіант – екстремальний. Ви самі вибираєте маршрут, його тривалість, ступінь складності та інше, інше, інше … Наш інструктор організовує вам екскурсію в катакомби за вашим індивідуальним планом. І все … Далі ви йдете своєю групою (а хочете – поодинці, парою тощо), а інструктор йде поруч. Він нічого не буде вам забороняти. Нічого! (вони у нас поступливі). У них взагалі немає шкідливих звичок. Крім однієї: вони завжди повертають на поверхню рівно стільки туристів, скільки забирали в катакомби.

А ще, ми ніколи, нікому не говорили, що одеські катакомби співають. Ага … Я сам чув! Хочете послухати звуки катакомб? Приїжджайте! Замовте екскурсію в катакомби і йдіть слухати Пісні Одеських Катакомб.

* Температура повітря в одеських катакомбах становить +110С цілий рік, тому прохання одягатися на цю екскурсію відповідно.

Вартість групової автобусно-пішохідної екскурсії – 180 грн за дорослого і 100 грн за дитину до 12 років. Діти до 6 років безкоштовно. Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

 

Розклад екскурсій Тудою-Сюдою

 

Одеські катакомби, екскурсія Екскурсія в одеські катакомби, побут партизан
Одеські катакомби - екскурсія до музею Одеські катакомби - спеліологія, печери
Одеські катакомби - партизани Малюнки в одеських катакомбах на екскурсії
Одеські катакомби - вхід до музею Одеські катакомби, партизанська спальня
Дренажка в одеських катакомбах - екскурсії Екскурсії в катакомби. Вентиляція