Про Одесу

Про історію та про любов до Одеси

Шукати, вивчати, читати, копати в архівах, слухати старожилів, рити в катакомбах … Всіма цими способами наша команда шукає правильні факти та історії про Одесу. І нам це приносить справжнє дослідницьке задоволення. Кожен новий факт приноситься в офіс «Тудой-Сюдой» в тремтячих руках та з сяючими від щастя очима. І одразу прибігають усі та милуються їм, як діамантом. А потім ми придумуємо, куди його прилаштувати: в нову екскурсію, в загадковий квест, в новий телепроект? Написати про це статтю або навіть цілу книгу? І сяють далі наші продукти такими самоцвітами, переливаючись усіма кольорами одеської веселки.

Ми щедро ділимося своїми інтелектуальними знахідками зі всіма, хто хоче краще пізнати наше місто. Щось друкуємо тут, на сайті, щось використовуємо при написанні наших книг та статей, щось промовляємо кіношникам та телевізійникам, коли нас запрошують в якості історичних консультантів. Нами видані книги і сотні статей, ми написали десятки теле- і кіно- сценаріїв, ми читаємо курси лекцій, ми створили свою школу гідів … Ой, це ми зараз хвалимося або просто згадуємо роки попередньої роботи? )))

Якщо ви хочете дізнатися щось особливе чи розібратися в якихось складних питаннях одеської і не тільки одеської історії, то вам сюди.

Глибокі знання історії та навички швидкого архівного пошуку потрібної інформації дозволяють нам не тільки реалізовуватися у проведенні найцікавіших екскурсій. Окрім цього ми створюємо музейні експозиції, надаємо консультації, пишемо книги та публікуємо наукові статті. Нами накопичена величезна бібліотека, і ми акумулюємо архівні матеріали.

Тому:

  • якщо ви потребуєте історичної довідки пов’язаної з Одесою та південним краєм;
  • вам потрібна допомога в архівному пошуку;
  • вам важливо відновити історію свого роду чи свого дому;
  • ви хочете зняти кіно чи телепроект, а не всі факти знайшли документальне підтвердження;
  • вам потрібна історична довідка та матеріал про вашу компанію, для роботи над книгою чи музейним куточком.

всі питання, так чи інакше пов’язані з історичним пошуком, ми готові взяти на себе і виконати ваше загадкове замовлення. Звертайтесь, Олександр Бабич.

Поради туристам, які приїжджають до Одеси.

sovet-tur

ПРО ІСТОРІЮ

Про Одесу

Останні додавання: