Оглядова екскурсія Одесою

Продолжительность обзорной экскурсии по Одессе Тривалість:
2 години

Від Дюка до люкаВартість:
300 грн.
200 грн. (діти до 12 років)

Пешеходная экскурсия по Одессе, стоимостьТип:
Пішохідна

Обзорная экскурсия по Одессе

Прохання гостя – закон! Це аксіома. Тим більше, якщо це гість нашого міста, нашої Одеси, найкрасивішого та найгостиннішого міста у світі. Тільки через це, якщо Ви дуже сильно попросите, під час оглядової екскурсії ми покажемо Вам той самий люк. Але повірте мені, окрім цього «краєвиду» в Одесі є на що подивитися…

Ті, хто вже стояли на цьому люці, будуть здивовані назвою екскурсії. Оглядова екскурсія Одесою п`ять метрів завдовжки?.. Звичайно, ні. Ми з вами підемо інакшим шляхом. І дійдемо-таки до Дюка, але з іншого боку.

Одеса – це не просто місто. Це окрема планета. Це – Всесвіт. І саме тому ми можемо, як давні Колумби з Магеланами, йти не коротким шляхом, а цікавим. І дійти! І відкрити для себе нову планету – Одесу.

Ви ж не хочете бути тут інопланетянином? Тоді скидайте скафандри, вдягайте шорти-майки-капелюхи (наш дрес-код цього сезону дозволяє), і почимчикували Одесою…

Ні, Ви не почуєте від нас нудного «подивіться наліво – подивіться направо». Ні! Але під час оглядової екскурсії ви не проґавите жодного камінчика, по яким  ходили Пушкін та Гоголь, Бабель та Катаєв, Котовський та Жуков, Фідель Кастро і Марк Твен.

Та які там класики?! Тут сучасники стільки історій народжують, що хоч з маслом їж! Отож, не гайте часу, і гайда на екскурсію. Відкриймо планету під назвою «Одеса»!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами:

російською, українською, німецькою, польською, англійською, китайською, корейською, французькою, іспанською, грецькою, італійською, на івриті, турецькою.

Відео огляд екскурсії:

Фотографии обзорной экскурсии

Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 300 грн за взрослого и 200 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно). 

Місце початку екскурсії – Соборна площа, 3, біля входу до Спасо-Преображенського собору.

Подивитись на карті (посилання на карту)

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити