Екскурсія для дітей

Детская экскурсия Одесса

Всі діти дуже люблять гуляти, правда? Ось закрийте очі і уявіть, що ви гуляєте улюбленим містом. Світить сонечко, вам посміхаються одеські вулиці, стрибають сонячні кролики у вікнах гарних будинків. А в Одесі дуже багато красивих будівель, прекрасних палаців, вулиць, бульварів. Багато хто з них зберігає свої старі таємниці.

Але є людина, якій ці таємниці відомі, і вона із задоволенням ділиться ними з дітьми – це наш гід-екскурсовод!

Нам здається, що дитячу екскурсію Одесою має вести той, хто по-дитячому закоханий в Одесу. І така людина є! Ми вас із ним познайомимо.

Під час дитячої екскурсії він поділиться з маленькими одеситами (і молодими мандрівниками з інших міст) своїм величезним секретом. Виявляється, він, як і всі діти, любить просто гуляти Одесою. Але гуляти з користю. Гуляти, вигадуючи нові види дитячих екскурсій. Адже це дуже здорово, що на екскурсію можна вирушити з людиною, яка знає багато всякого цікавенького про кожну вулицю, кожний провулочок, кожну хату і кожний камінчик.

Так що кличте своїх батьків, бабусь та дідусів. І друзів не забудьте! Всіх-всіх … Давайте вирушимо на дитячу (а по секрету, на дорослу) екскурсію Одесою.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії такими мовами: російська, українська.

Фотографії екскурсії:

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити