Екскурсія багатонаціональною Одесою

Екскурсія багатонаціональна ОдесаБагато туристів, що побували на екскурсії по Одесі, з подивом дізнаються архітектуру Риму, Відня або Парижа. Зайдемо до Пасажу або Пале-Рояля, помилуємося Кірхою, готелем Лондонським… Маршрут будь-якої одеської екскурсії досить великий і різноманітний. Почувши ці та багато інших аж ніяк не слов’янські назви, ви із захопленням виявите в Одесі чудові зразки світової архітектури. До речі, під час екскурсії Одесою можна насолоджуватися не лише архітектурою. Ні з чим не можна порівняти задоволення, просто читаючи прізвища на поштових скриньках в одеських дворах.

Тільки треба знати, в які двори заходити і які ящики розглядати. А ми знаємо! (І повірте, для нас це не просто елемент екскурсії, а ще й цікаве хобі).

Ви, звичайно, чули, що нашу Одесу називають мамою. І це недарма. Одеса-мама свого часу усиновила представників незліченної кількості національностей. Люстдорф, Молдаванка, Грецька, Польська, Єврейська вулиці, Вірменський провулок, Італійський та Французький бульвари, і ще багато вулиць, провулки та райони названі за національною ознакою або вказують на неї. Тож Одеса – мама дуже навіть багатодітна. Але ось парадокс, чим більше вона усиновлювала дітей, тим гарнішою і багатшою ставала! Чому так, і чим займалися ці самі «діти», за яких обставин і яким чином відбувалося їхнє «усиновлення», вам доведеться дізнатися на нашій екскурсії «Понаїхало тут!», або «Багатонаціональна Одеса».

Сьогодні на території Одеси мешкають представники 127 різних національностей. Можливо, з цього Одесу ще називають другим Вавилоном. І всі один одного розуміють. До речі, в одному з одеських дворів сховався пам’ятник людині, яка вигадала мову есперанто – спільну для всіх!!!

Володимир Висоцький співав: «Створи Господь хоч п’ятдесят Одес, все одно в Одесі буде тісно…». Адже залишитись хочеться тільки там, де тебе добре приймають. Одеса завжди рада гостям. І ми, у свою чергу, раді бачитимемо вас на своїй багатонаціональній екскурсії.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, німецькою, польською, англійською, китайською, корейською, французькою, іспанською, грецькою, італійською, на івриті, турецькою.

Фотографії екскурсії “Багатонаціональна Одеса”

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити