Екскурсія “Всенародний калейдоскоп”

Екскурсія "Всенародний калейдоскоп" Тривалість:
4 години (1 гід на 1 годину )

ЭкскурсоводЕкскурсоводи:
4 гіда
Олена Калетинська (євреї)
Стас Галиновський (німці)
Андрій Дембіцький (українці)
Олександр Стадницький (греки, поляки)

Екскурсія "Всенародний калейдоскоп"Тип:
Піша

Ми в «Тудой-Сюдой» до бійки сперечаємося, з’ясовуючи, звідки з’явилася Одеса і хто її, все-таки, побудував! Греки скажуть зараз, що вони! І мають рацію! Євреї скажуть, що це їхня заслуга! І, таки так, теж мають рацію! Французи скажуть, що все довкола придумано тут ними! І, теж не збрехають.

Не просто ж так наше місто з самого початку свого існування рясніло калейдоскопом національностей і народностей! І на його вулицях змішалося все: італійська експресія, німецька працездатність, французька вишуканість, єврейська заповзятливість… Але ось що залишається незмінним, то це те, що кожен вважає себе у всьому першим і головним.

На цій особливій екскурсії ми поговоримо про чотирьох різних народів, які однаково важливі для нашої історії: подивимося на німецьку кірху, дізнаємося про український менталітет Одеси, звернемо на грецькі квартали та здивуємося, скільки єврейської історії приховано у кожному провулку!

Запевняємо вас, ця екскурсія переверне ваші знання про місто. Тим більше, перевертати його буде не один, а по черзі, чотири наші найкращі гіди! Кожен має свій народ. Кожен має свій погляд на Одесу!

Фотографії екскурсії «Всенародний калейдоскоп»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити