Екскурсія «Слідами загону Дерибаса»

Екскурсія «Слідами загону Дерибаса» Тривалість:
3,5 години

ЕкскурсоводЕкскурсовод:
Андрій Красножон

Екскурсія «Слідами загону Дерибаса»Тип:
Автобусно-піша

Перша “професорська” тематична екскурсія головного знавця цієї теми Андрія Красножона – “Слідами загону Дерибаса – на штурм Хаджибея”.

За 3,5 години ми проїдемо точно тим маршрутом, яким загін Дерибаса рухався на штурм Хаджибея у вересні 1789 р. Вперше за історичними документами та старими картами вдалося з’ясувати точно, як і сам маршрут просування військ, так і місця ночівлі, зупинок і маневрів. .

Ми поринемо в армійську атмосферу 18 століття, ми дізнаємося про секрети військової конспірації в поході, станемо на тих же точках, де колони Дерибаса розбивали свої бівуаки, і де знаходилися основні будівлі османського Хаджибея. А заразом дізнаємося від вченого-археолога про розкопки давньогрецького святилища на Жеваховій горі і про те, як у Середні віки кораблі могли заходити в Куяльницький лиман. І все у межах сучасної території Одеси.

Цю екскурсію веде лише Андрій Красножон – кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України Південноукраїнського Педагогічного Університету, археолог, мандрівник, автор багатьох книг.

Фотографії екскурсії «Слідами загону Дерибаса»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій лише для вашої компанії. Розрахунок вартості на запит.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Відправити