Екскурсійна агенція Тудою-Сюдою

Розклад екскурсій Тудою-Сюдою

Тудой-Сюдой Екскурсії по Одесі «Від Дюка до люка» (Оглядова екскурсія по Одесі)

«Від Дюка до люка» (Оглядова екскурсія по Одесі)

Оглядова екскурсія по Одесі «Від Дюка до люка»Прохання гостя - закон! Це аксіома. Тим більше, якщо це гість нашого міста. Нашої Одеси! Найкрасивішого і гостинного міста в світі. Тільки тому, якщо Ви мене сильно попросите, під час оглядової екскурсії по Одесі я покажу Вам той самий люк. Але повірте мені, (і щоб я не дійшов туди, куди я йшов) крім виду з цього поглиблення в асфальті, в Одесі є ще що побачити ...

Ті, хто вже стояв на люці здивуються назві екскурсії. Оглядова екскурсія по Одесі в п'ять метрів завдовжки? .. А от, і ні! Ми з вами підемо в іншу сторону. І таки прийдемо до Дюку, але з іншого боку.

Адже Одеса - це не просто місто. Це - ціла планета. Це - цілий Всесвіт. А значить, як Колумби з Магеланами, ми можемо крокувати не найкоротшим шляхом, а дуже навіть навпаки. І дійти до мети! І відкрити для себе нову планету - Одесу.

Ви ж не хочете бути тут інопланетянином? Тоді знімайте свої скафандри, надягайте шорти-майки-тапки (наш дрес-код в цьому сезоні це цілком дозволяє) і крокуйте по Одесі ...

Ні! Ви не почуєте від мене нудного «подивіться наліво - подивіться направо». Але під час моєї оглядової екскурсії Ви не пропустите жодного камінчика на бруківці, по якій ходив Пушкін і Гоголь, Бабель і Катаєв, Котовський та Жуков, Фідель Кастро і Марк Твен.

Та що там класики ?! Тут сучасники стільки історій народжують, що відром не вичерпати ... Так що, не втрачайте час. Гайда на екскурсію! Давайте відкривати планету по імені Одеса!

Вартість пішохідної екскурсії за розкладом - 100 грн за дорослого і 50 грн за дитину до 12 років. Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом - 200 грн за дорослого і 100 грн за дитину до 12 років. Діти до 6 років безкоштовно. Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

 

Розклад екскурсій Тудою-Сюдою

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


 

© Copyright 2010 Тудой-Сюдой